lekarz Beata Dębińska

1,9
2,2
1,8
1,7

Za uprzejmość powinno być 0 ale się nie da xD kiedyś podczas wizyty niestety zostałam źle poinformowana na recepcji, co odbiło się na mnie. Dostałam informację, że nie ma podziału na dzieci i dorosłych, a wchodzi się do pani dr według kolejki. Kiedy weszłam do gabinetu dostałam burę, że teraz są dzieci a nie dorośli, a kiedy powiedziałam, że dostałam złą informacje, pani dr powiedziała że takie rzeczy może mi tłumaczyć mamusia a nie ona. Bezczelność po tylu latach ciężkich studiów aż zadziwia. Zrezygnowałam z wizyty.

Nie polecam ! Bardzo nie profesjonalne podejście, zostałam potraktowana z góry, okropne podejście do pacjenta. Omijać szerokim łukiem, a nawet można by skargę gdzieś napisać, jak można tak ludzi traktować! Brak jakiejkolwiek empatyczności !

Świetna Pani Doktor! Bardzo merytoryczna i konkretna. Diagnoza trafna i dalsze zalecenia tak samo. Jestem w trakcie rehabilitacji i już czuje znaczną poprawę. Na pewno polecę każdemu.

Po wizycie w poradni rehabilitacji-pani doktor źle nastawiona do pacjentów skierowanych i leczących sie w innych niz jej przychodnii jak tez zamiejscowych którzy po przepisaniu przez nia zabiegow nie będą przyjeżdżali do jej przychodni na rechabilitacje -po prostu patrzy skąd jestes i u kogo sie leczysz -z wielka łaską przepisze zlecenie bez wiekszego zainteresowania stanem pacjenta

Nie polecam! Bardzo wyniosła kobieta uważająca się za niewiadomo kogo! Bardzo wredna i niestosownie się odzywa do pacjenta. Współczuje najbliższym za taki charakter

Pani Szanowna doktor totalna porażka, zero kultury, napadła na mnie, zaczęła umoralniać, żadnego badania tylko teksty w stylu że nie jest cudotwórcą, że rehabilitacje nie pomogą, pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem lekarza, jak można tak potraktować pacjenta przychodzącego z bólem po pomoc, to jest niemoralne, a jeszcze Pani doktor jest nietykalna bo jest dyrektorem przychodni, skandal że tacy lekarze biorą pieniądze i " leczą" ludzi.

Jestem po operacji kręgosłupa. Podczas wizyty pani doktor orzekła,że jeśli nic się nie dzieje to nie ma co tego ruszać.Parę dni wcześniej rozmawiałem bezpośrednio z rehabilitantami,którzy tam pracują(Olsztyńska). Powiedzieli że rehabilitację należy już zacząć. Trzy lata temu miałem operację tego samego odcinka kręgosłupa i rehabilitacja była przeprowadzona.Tyle że w innej przychodni.

Pani Doktor kompetentna, wszystko dobrze wytłumaczyła, zainteresowana historią choroby, bardzo uprzejma. Dawno nie trafiłam na lekarza z takim podejściem do pacjenta.

Pani w środku tygodnia przychodzi w okularach przeciwsłonecznych:-) hahahaha. Twierdzi, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych, a ja byłam u innego specjalisty i wszystkie problemy wyszczególnił. Kobieta bez minimalnej kultury osobistej i baz żadnej wiedzy merytorycznej!!!! Odradzam szkoda czasu....

Pani doktor chyba minęła się z powołaniem.Zero kultury .Poczułam się jak śmieć Nie ma żadnej rozmowy.Niewiem czemu jest się tak traktowanym.Dlaczego lekarze na fundusz są tak niemili dla pacjentów,przecież ie muszą tak pracować mogą sobie założyć prywatną klinikę,a nie robić łaskę że kogoś przyjmą

Pani doktor chyba minęła się z powołaniem.Zero kultury .Poczułam się jak śmieć