dr Beata Dołęga

1,1
1,2
1,3
1,1

Zdiagnozowano u mnie zapalenie krtani. Około 1,5 tygodnia później miałam się stawić na kontrolę. Mój lekarz był chory więc padło na dr Dołęgę. Badanie i wywiad nie trwały nawet 5 minut. Pani kazała udać mi się do laryngologa. Poinformowałam ją, że jestem już zapisana ale wizytę mam za ponad tydzień. Powiedziałam również, że czuję się lepiej ale od kilku dni mam napady nocnego kaszlu tak silne, że duszę się i nie mogę spać. Jej zalecenia na napady duszności to ewentualne wykupienie tabletek na ssanie z porostem islandzkim i czekanie na wizytę u laryngologa. Brak słów.

Pani Dołęga nie szanuje pacjentów. Nie słucha na temat leków jakie zażywają, wpisuje w komputer wymyślone dawki, tego co pacjentom uda się wcisnąć między zdania. Wyprasza pacjentów z gabinetu nie wysłuchawszy o wszystkich objawach. Po rozpoznaniu choroby (przynajmniej trafnym), przepisując antybiotyk wprowadza w błąd nt. zapisanych leków jakoby nystatyna była wystarczającą osłoną. Pani Dołęga wyładowuje swoją frustrację spowodowaną nadmiarem pracy i zmęczeniem, na swoich pacjentach. Pani Dołęga krzyczy na pacjentów. Pacjenci mający wątpliwości są traktowani jak chorzy psychicznie, upokarzani wpisywanymi w karcie i na receptach komentarzami "PACJENTKA BOI SIĘ CHORÓB". Pani doktor wypisuje również zbędne skierowania (z komentarzem - jak nie chce Pani [przedwcześnie] przerwać kuracji antybiotykiem i tak boi się Pani nawrotu paciorkowca, proszę sobie iść do laryngologa), próbując po prostu pozbyć się pacjenta

W swoim życiu mialam kontakt z wieloma lekarzami, jednak tak olewczego i bezdusznego podejścia do pacjenta nie widziałam. W momencie, kiedy wizyta jest na NFZ pacjent traktowany jest bardzo źle. Niestety ale miałam również nieprzyjemność kontaktu z tym "lekarzem" przez teleporade, gdzie po monologu uslyszalam"pozdrawiam" i Pani sie rozłączyła. Pani doktor okazala brak empatii i chęci wysłuchania.

Ta osoba nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Na samym początku zamiast wysłuchać do końca, wtrąca się w rozmowę i wystawia skierowanie bez wysłuchania do końca. Jest strasznie opryskliwa, nie obchodzi ją zdanie pacjenta. Nie daje dojść pacjentowi do słowa, a gdy już tak się zdarzy to mam wrażenie, że nie obchodzi jej to co pacjent mówi. Dodatkowo pani Dołęga dała mi do zrozumienia, że następnym razem mam udać się do swojego lekarza a nie przychodzić do niej i zawracać jej głowę. Wyszłam stamtąd cała roztrzęsiona, że zostałam tak chamsko potraktowana. Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Widzę po opiniach innych, że nie tylko ja mam takie zdanie. Dlatego postanowiłam się tutaj podzielić nim, aby ostrzec innych pacjentów wybierających się do tego lekarza.

Z całą pewnością mogę stwierdzic, że jest to zaraz po Panu baranowskim również z tej przychodni, NAJGORSZY internista. Poziom wiedzy medycznej tej Pani jest na poziomie przedszkolnym. Nie potrafi trafnie zdiagnoznowac choroby, mało tego, nie wypisuje skierowań do specjalistów, którzy byliby w stanie pomóc. Osoba nie uprzejma, mająca żal do całego świata, że pacjentów jest za dużo i nie ma dla każdego z Nich czasu. U pacjenta, który miał bóle brzucha, sprawdziła (uwaga!) płuca, po czym stwierdziła, że potrzeba jest zmiana diety bez jakiejkolwiek diagnozy problemu. Zbywa pacjenta, pozostawiając go ...

Poziom wiedzy medycznej tej Pani jest na poziomie przedszkolnym.
Zbywa pacjenta, pozostawiając go samemu sobie, udając, że problemu nie ma.
Odradzam KAŻDEMU - szkoda Państwa czasu i przede wszystkim nerwów.

konia nie dał bym jej do leczenia, bo szkoda. Umówiłem się do niej bo miejsca nie było do innego i żałowałem, pacjent to dla niej zło konieczne. Nie wysłucha i na końcu wpisze asysta i zmiana diety. I dla niej po problemie

Poziom wiedzy medycznej tej Pani jest na poziomie przedszkolnym.
Zbywa pacjenta, pozostawiając go samemu sobie, udając, że problemu nie ma.
Odradzam KAŻDEMU - szkoda Państwa czasu i przede wszystkim nerwów.

Dr Dołęga to chyba jeden z najgorszych lekarzy, u których byłam. Świeżo po ciężkim urazie wielonarządowym, w ogóle nie widziała wskazać do wizyt u specjalistów, choć na wypisach szpitalnych było wyraźne zalecenie wizyt kontrolnych i określonych badań. Na przewlekłe problemy gastryczne przepisywała przez kilka miesięcy dietki, a ostatecznie, po zasugerowaniu przeze mnie wizyty u gastrologa, szczególnie w związku z kamykami żółciowymi, zarzuciła mi hipochondrię i kazała więcej do siebie nie przychodzić. Opryskliwa, niekompetentna, ignorancka.

Osoba niekompetentna, każe czekać pod gabinetem niewiadomo ile mimo, że w danej chwili nie było żadnego innego pacjenta. Ignorantka. Nie skupia się na podanym przez pacjenta problemie, stwierdziła, że internista jest tylko od chorób dróg oddechowych. Wizyta u niej to strata czasu, podaje nieprawdziwe informacje.

Pani dr od samego początku wizyty nie ma nawet ochoty wysłuchać pacjenta, jest bardzo zajęta ponieważ NFZ płaci jej tylko 15 minut za wizytę, podczas której ona nie ma ochoty WYSŁUCHIWAĆ z czym przychodzi do niej pacjet. Jeśli chodzi o diagnozę to typowa SPYCHOLOGIA byle tylko pozbyć się pacjenta. Zdecydowanie NIE POLECAM!