dr Beata Dołęga

1,1
1,2
1,2
1,1

Z całą pewnością mogę stwierdzic, że jest to zaraz po Panu baranowskim również z tej przychodni, NAJGORSZY internista. Poziom wiedzy medycznej tej Pani jest na poziomie przedszkolnym. Nie potrafi trafnie zdiagnoznowac choroby, mało tego, nie wypisuje skierowań do specjalistów, którzy byliby w stanie pomóc. Osoba nie uprzejma, mająca żal do całego świata, że pacjentów jest za dużo i nie ma dla każdego z Nich czasu. U pacjenta, który miał bóle brzucha, sprawdziła (uwaga!) płuca, po czym stwierdziła, że potrzeba jest zmiana diety bez jakiejkolwiek diagnozy problemu. Zbywa pacjenta, pozostawiając go ...

Poziom wiedzy medycznej tej Pani jest na poziomie przedszkolnym.
Zbywa pacjenta, pozostawiając go samemu sobie, udając, że problemu nie ma.
Odradzam KAŻDEMU - szkoda Państwa czasu i przede wszystkim nerwów.

Przeczytałem krytyczne opinie pacjentów na temat oceny pani Beaty Dołęgi jako lekarza rodzinnego i w pełni je podzielam.

Osoba niekompetentna, każe czekać pod gabinetem niewiadomo ile mimo, że w danej chwili nie było żadnego innego pacjenta. Ignorantka. Nie skupia się na podanym przez pacjenta problemie, stwierdziła, że internista jest tylko od chorób dróg oddechowych. Wizyta u niej to strata czasu, podaje nieprawdziwe informacje.

Dr Dołęga to chyba jeden z najgorszych lekarzy, u których byłam. Świeżo po ciężkim urazie wielonarządowym, w ogóle nie widziała wskazać do wizyt u specjalistów, choć na wypisach szpitalnych było wyraźne zalecenie wizyt kontrolnych i określonych badań. Na przewlekłe problemy gastryczne przepisywała przez kilka miesięcy dietki, a ostatecznie, po zasugerowaniu przeze mnie wizyty u gastrologa, szczególnie w związku z kamykami żółciowymi, zarzuciła mi hipochondrię i kazała więcej do siebie nie przychodzić. Opryskliwa, niekompetentna, ignorancka.

To nie lekarz .To konował.Zamiast pomóc pacjentowi z zaawansowanym nowotworem to go dołuje.Potraktowała mojego męza jak zło konieczne szkoda gadać .Pomyliła się z powołaniem ,nawet zwierząt nie powinna leczyć.

Pani doktor nie słucha pacjenta. Lekarka nie pozwoliła mi dojsć do słowa, żeby wyjaśnić z jakim problemem przychodzę. Pierwszy raz w życiu spotykam się z taką ignorancją ze strony lekarza. Moja wizyta trwała 8 minut. Zdecydownie nie polecam.

Pani dr od samego początku wizyty nie ma nawet ochoty wysłuchać pacjenta, jest bardzo zajęta ponieważ NFZ płaci jej tylko 15 minut za wizytę, podczas której ona nie ma ochoty WYSŁUCHIWAĆ z czym przychodzi do niej pacjet. Jeśli chodzi o diagnozę to typowa SPYCHOLOGIA byle tylko pozbyć się pacjenta. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Pani Dołęga była wobec mnie opryskliwa i nieuprzejma. Wizytę miałem umówioną na 11.20. Do gabinetu pani Dołęgi wszedłem o 11.21 (z zegarkiem w ręku). Na dzień dobry podniesionym i zniecierpliwionym głosem poinformowała mnie, że pacjent powinien przychodzić na 5 minut przed czasem, po czym bardzo urażona przystąpiła do badania. Bo to przecież my jesteśmy dla lekarzy, a nie odwrotnie.

Po pierwsze dr Dołęga nie potrafi oddzielić swoich przekonań religijnych od pracy. Nie potrafi też słuchać; prowadzi monolog - próby jego przerwania są zupełnie ignorowane. Pacjent więcej dowiedzieć może się o stanie zdrowia innych pacjentów dr Dołęgi niż własnym. Niekompetentna - uważa również hormonalne tabletki antykoncepcyjne za środki wczesnoporonne! Będąc w jej gabinecie myślałam, że to ukryta kamera...