dr n. med. Beata Dutczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Oferuję psychoterapię indywidualną młodzieży oraz osób dorosłych prowadzoną w nurcie psychodynamicznym. Ponadto proponuję wsparcie psychologiczne, indywidualne konsultacje psychologiczne oraz diagnostykę psychologiczną (m.in. inteligencji, osobowości, procesów poznawczych).
Zakres pomocy: kryzysy życiowe oraz psychiczne (m.in. zaburzenia depresyjne, lękowe, osobowości), trudności w radzeniu sobie z emocjami, trudności w relacjach interpersonalnych (konflikty rodzinne, partnerskie).

Na terapie u pani Dutczak uczęszczałam w poradni pokierowana przez psychiatrę. Chorowalam na depresje, a leki nie przynosily poprawy. Teraz po roku moge stwierdzic, ze terapia polepszyła moje życie, w szczegolnosci relacje z mezem i synem. Depresja minela. Wczesniej myslalam, ze nigdy nie bedzie dobrze.

zawsze byłem twardy i radzący sobie z problemami, ale kiedy zachorowałem na raka i po operacjach, radioterapiach czy chemii, odporność psychiczna siadła, zrobiłem się nieznośny, krzywdziłem najbliższych. Wtedy właśnie poradzono mi psychologa. Pani dr Beata Dutczak nauczyła mnie jak żyć, jak radzić sobie z problemami, ma bardzo dużą wiedzę, jest cierpliwa i ma boski dar przekonywania. Dowiedziałem się ze środowiska lekarskiego, że Pani dr Beata ma już prawie 10. letnią praktykę i posłannictwo pomagania ludziom.

Mogę polecić Panią Beatę z czystym sumieniem. Mam na swoim koncie wiele wizyt u psychologów. Nie wiedziałam wcześniej, że też nie każdy psycholog jest psychoterapeutą. Uzyskiwałam porady typu „będzie dobrze”. Pani Beata pozwoliła mi zrozumieć skąd biorą się moje problemy z samooceną i pomogła mi inaczej spojrzeć na relację z mężem. Naprawdę polecam terapie u Pani Beaty.

Wciąż poszukujesz "Psycholog "?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236