lekarz Beata Ejsmont

Anestezjolog

Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu

dajshdidhdiuhdgiukdgckiuergcliuefgulyefv.lirb.flichriidshk,csbn,j hercbnke,jcbhxiuo;dhnkcjlsdhkiufyher.lhfcosdhfioweryfosilkdhfowerufhieryfg346t9836 Pszepraszam pomyłka

Pani doktor to naprawdę złota kobieta obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Pani doktor to naprawdę złota kobieta obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

kompetentny lekarz -utrzciwa pani dokoro az milo - ma wielkie serce dla pacjentow -skarb wsrod lekarzy - roman terczyński

Wspaniała, z wielkim sercem! Pani Doktor jest znakomitym specjalistom, uprzejma, wiarygodna. Wizyta u Pani Doktor daje wielkie wzmocnienie psychiczne, długa rozmowa, dokładnie wytłumaczone leczenie, szybkie działanie! zdecydowanie polecam! :)

Bardzo kompetentna, uprzejma i życzliwa pacjentowi. To chyba rzadki w ostatnich czasach przypadek lekarza pasjonata i do tego z wiedzą interdyscyplinarną.Skupiona na marudzącym pacjencie bez poirytowania stara się dociec przyczyny dolegliwości. Polecam!

Super Pani Doktor !!! Z prawdziwym powołaniem !!! Szkoda, że takich lekarzy coraz rzadziej można spotkać.

Pani doktor pracuje w poradni przeciwbólowej przy szp.im.Mikołaja Kopernika. Bardzo miła, uprzejma. Rzeczowo podchodzi do problemów. Odpowie na wszelkie wątpliwości związane chorobą oraz leczeniem. Poświęca pacjentowi dużo czasu i go nie zbywa. Super lekarz. Dawno takiego nie spotkałem.