lek. dent. Beata Filipczuk

3,7

Nie neguje, że inni mogą być zachwyceni ale ja oceniam swój przypadek. Protetyka na strasznie słabym poziomie. Obiecywano mi cuda na kiju. Skończyło się tak, że wszystko musiałam od nowa robić w Bydgoszczy więc straciłam i pieniądze i czas. Dziure w zębie można tam załatać ale jeśli ktoś ma mieć zrobioną porządnie robotę protetyczną to radzę szukać dalej bo można się naciąć.

Polecam panią doktor, jest miła i kompetentna. Jedyny dentysta, którego się nie boję i chodzę do gabinetu z przyjemnością. Pani Beata tłumaczy dokładnie dolegliwości i omawia kroki leczenia. Polecam.

zawsze pomocna. gdyby nie Pani doktor zapewne miałabym kilka zębów mniej niż mam. o każdego zęba walczy a wyrywanie traktuje jako ostateczną ostateczność. polecam