dr Beata Fudalej

O tym lekarzu Mówi się niewiele, bo tego nie lubi, ale gdyby polecić tego lekarza na jedną wizytę to okaże się że nie ma lepszej dentystki w mieście troskliwa serdeczna..to lekarz orkiestra...co leczy uśmiechy koncertowo... uważna, miła, zamyślona, i myślami często nieobecna, i lepiej o nic nie pytać, żeby się nie narazić... milczenie i brak zrozumienia jest w relacji dentysta pacjent chyba największą torturą, dlatego lepiej tutaj milczeć w skupieniu

gorąco polecam! Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i ambitną osobą. wzbudza zaufanie i jest zdacydowanie jednym z najlepszych stomatologów u jakich byłam.leczy zęby całej mojej rodzinie, a szczególnie pochlebnie wyrażają sie o niej dzieci-pani doktor ma do nich doskonale podejście ." Naprawiła"mi ząb, który został uszkodzony przez innego stomatologa. I to jeszcze z rozsądną cenę! wszystko robi szybko, zgrabnie i dokładnie, a na dodatek potrafi wytłumaczyć pacjentowi w czym problem. Jest punktualna i utrzymuje wokół siebie porządek. Zabieg jest wykonywany praktycznie bezboleśnie. Jeszce raz polecam!