dr Beata Fudalej

gorąco polecam! Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i ambitną osobą. wzbudza zaufanie i jest zdacydowanie jednym z najlepszych stomatologów u jakich byłam.leczy zęby całej mojej rodzinie, a szczególnie pochlebnie wyrażają sie o niej dzieci-pani doktor ma do nich doskonale podejście ." Naprawiła"mi ząb, który został uszkodzony przez innego stomatologa. I to jeszcze z rozsądną cenę! wszystko robi szybko, zgrabnie i dokładnie, a na dodatek potrafi wytłumaczyć pacjentowi w czym problem. Jest punktualna i utrzymuje wokół siebie porządek. Zabieg jest wykonywany praktycznie bezboleśnie. Jeszce raz polecam!