Moja 3 miesięczna córka ma podobno atopową skórę. Pani doktor wykryła zapalenie skóry, po jednym rzucie oka na dziecko. Od razu przepisała maść ,w której skład wchodzą sterydy o czym zapomniała mnie poinformować, oraz o skutkach ubocznych i wadach stosowania tej maści. Maść miałam stosować przez pół roku-dziecku łuszczy się skóra główki.Nie wydaje mi się żeby pani doktor zależało na zdrowiu dziecka. Nie polecam.

Odkąd pamiętam miałam problemy z cerą, niestety moje problemy pogorszyły sie jeszcze bardziej po wizycie u kosmetyczki, która zaraziła mnie jakąś bakterią:/ moja twarz w wieku 30 lat wyglądała jakbym była naprawdę chora i bez makijażu nie było szans wyjść między ludzi:/ Pani Doktor przepisała mi antybiotyk i maść robioną, leczenie trwało długo bo przy takich schorzeniach niestety nie tak łatwo się wyleczyć, ale poskutkowało:) Pani Doktor uratowała mi twarz!!! będę ją polecać każdemu bo naprawdę warto!!! jest przemiłą kobietą a do tego pełną profesjonalizmu:) wspaniały człowiek na odpowiednim miejscu:)

Leczę się już od jakiegoś czasu u Pani dr, jakiś oszałamiających skutków nie widać na razie, jesteśmy na etapie leczenia metodą prób i błędów.

Pani Doktor została mi polecona przez koleżankę, która jest jej stałą pacjentką. W swoim życiu "przeszłam" już wielu dermatologów ale takie efekty jakie uzyskałam po kuracji zleconej przez Panią Doktor nijak się mają do moich poprzednich doświadczeń. Od lat wypadają mi włosy i dopiero Pani Doktor przepisała mi mixtury i lei, które zahamowały wypadanie i spowodowały wzrost nowych włosów. Jak to cudownie mieć ładne włosy i nie martwić się, że szczotka jest znowu pełna włosów, które wypadły a na głowie widać prześwity. W międzyczasie Pai Doktor leczyła moje doraźne dolegliwości i zawsze skurecznie i bardzo kompetentnie. To jedyny lekarz do którego z całą pewnością będę chodziła dożywotnio. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Bardzo polecam Panią Doktor. Od kilku lat borykam się z trądzikiem różowatym,leczyłam się u wielu specjalistów, którzy niestety sporo mnie kostowali bez dłuższego efektu. Pani Doktor Pięta jest osobą bardzo kompetentną, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i co najważniejsze leczenie choć długotrwałe przynosi skutek. Musimy mieć świadomość, że niekiedy skuteczne leczenie potrzebuje czasu dlatego w pełni ufam temu lekarzowi. Oby takich więcej a będziemy zdrowsi!!!

byłem u tej Pani i od razu chciała mi dać mocny lek - bardzo mnie do niego przekonując, tłumacząc jaki jest wspaniały i efektywny(choć głównie dlatego, że jeśli bym go sie zdecydował brać to również Pani dermatolog otrzymałaby pewne pieniążki). Ale niestety nic nie powiedziała o skutkach ubocznych i wadach owego produktu, nie wydaje mi sie, że zalezało jej na moim zdrowiu.

Byłam u Pani doktor z synkiem i nie jestem zadowolona, chłopiec ma atopową skórę a Pani dr zlekceważyła problem narażając dziecko na ból.

pięciu innych dermatologów było bezradnych a diagnoza pani doktor była trafna i zakończona pełnym sukcesem.

Pani doktor jest lekarzem kompetentnym, rzeczowym i miłym człowiekiem. Jest konkretna, a w przypadku konieczności dalszych działań, doradza i kieruje pacjenta do następnego specjalisty, udzielając szczegółowych informacji na temat zabiegów. Polecam tego Lekarza z czystym sumieniem.

Świetny dermatolog dziecięcy, podejście profesjonalne, zwraca uwagę na wiek dziecka, nie ładuje od razu mega dawek sterydów - jeśli nie jest pewna swojej decyzji, poleca równie dobrego alergologa. Lekarzy z INSTYTUTUCENTUM mogę tylko polecić!!