Pani doktor naprawdę godna polecenia. Bardzo sympatyczna i kompetentna, pamięta pacjentów, angażuje się w leczenie.

pani doktor w moim odczuciu kompetentna,rzeczowa,konkretna a przy tym sympatyczna.polecam

Świetna pani doktor,konkretna i rzeczowa, bardzo mi pomogła, każdemu moge ja polecić.

Bdb podejście do dziecka, gabinet rewelacyjny, wspaniały człowiek i doskonały specjalista.

Pani doktor godna polecenia, uprzejma, miła, ma podejście do dziecka, nie traktuje ani dziecka ani rodzica przedmiotowo tylko z sercem :)

Moj lekarz pierwszego kontaktu polecił mi kilku specjalistów i usług, które świadczy tylko Instytut Zdrowia Centrum w Sosnowcu,tym sposobem trafiłam na panią doktor.Jestem pod ogromnym wrazeniem wizyty, osoby i miejsca.W pięknie wyposażonych gabinetach, zostałam przyjęta po królewsku,bez kolejek,pani doktor b.przystępna, ludzka i cierpliwa, wesoła,a przede wszystkim wyleczyla,bo poświęcono mi b.duzo czasu w Instytucie, i pani doktor zaangażowała się w moj problem zdrowotny, jak żaden inny lekarz i pielegniarki, jakiś inny personel medyczny także poświęcili mi dużo czasu, gdyz mój problem wymagał cyklu zabiegów i potraktowania mojej choroby kompleksowo, a nie na odczep się, jak to się zwykle u nas leczy.W konsekwencji zapomniałam o problemie choroby, która mnie męczyła przez dwa lata.Oby więcej takich miejsc, przychodni, lekarzy, sprzętu i takiego profesjonalizmu w podejściu do pacjenta.Wszystkim polecam.

Pani doktor odmłodziła moją buzię o jakieś 10 lat. Bez żadnych długotrwałych i drogich zabiegów kosmetycznych. To świetny, kompetentny, miły lekarz.