lekarz Beata Głogowska

Internista

1,4

hmm,...zamiast samemu napisać swoje odczucia po wizycie wrzucę kilka komentarzy z forum Piastowa gdzie pani "doktor" pracuje; "Potwierdzam. Dziwi mnie tylko, że jeszcze pracuje w przychodni. Mało że się spóźnia, zawsze, to pacjentów traktuje gorzej niż źle. Okropny człowiek" - " Znam chyba jedną osobę która do niej chodzi dobrowolnie ale to też chyba dlatego że nie ma miejsc a coś potrzeba na już" - " Szkoda mi nerwów. Wypiera się tego co mówiła wcześniej. Obsługa w Przychodni boi się chyba tej Pani , jej jak jej ale jej zachowania to na pewno. Ta Pani jest też kardiologiem koszmar zleca coś potem tego nie ma kiedy obejrzeć, przepisuje leki ale na pytanie jak długo je przyjmować, każe iść do rodzinnego. Gumka Myszka i wycieram Tą Panią z pamięci, nigdy więcej"- " Ta Pani nie nadaje się do leczenia ludzi. Byłam jeden raz, więcej nie pójdę. Dziwię się tylko, że jeszcze ma pacjentów."- " Ostatni raz byłam po skierowanie do kardiologa, tak kardiologa. Pani doktor powiedziała że jestem za młoda żeby mieć chore serce, po tygodniu wróciłam do niej i zażądałam EKG gdy pokazałam jej wynik w milczeniu zaczęła coś wypisywać. Dała mi skierowanie (najlepiej do siebie lub kolegi w Piastunie) i receptę na BetaBloker. Nie ufałam jej więc nawet jednej tabletki nie wzięłam, jak poszłam do kardiologa w Pruszkowie to powiedział, że gdybym wzięła lek przepisany przez nią to już by tu mnie nie było😵😬 od tamtej pory u niej nie byłam😊" -"ani jednej dobrej opinii no może po za pierwszą gdzie została pochwalona za dzwonek w telefonie :)",... '

Właśnie wyszłam z gabinetu pani Głogowskiej. Ostrzegam każdego kto jest chory. -osłuchiwała mnie w czasie jak głosno dzwonił jej telefon. Czy coś slyszala? - osłuchiwała mnie krotko. Pospiesznie potem zajeła sie tym telefonem - informacje ze w czasie goraczki leciala mi krew z nosa zignorowala. Nie zmierzyła temperatury ani cinienia - moj chlopak i ja widzimy ze mam mocno czerwone gardlo, a pani doktor nie widziala nic, a gardlo boli, nie polykam nic, mam ślinotok - spuchła mi szyja, wezły chłonne, boli ze nie mogę dotknąć, komentarz pani doktor "węzy ...

Właśnie wyszłam z gabinetu pani Głogowskiej. Ostrzegam każdego kto jest chory.
-osłuchiwała mnie w czasie jak głosno dzwonił jej telefon. Czy coś slyszala?
- osłuchiwała mnie krotko. Pospiesznie potem zajeła sie tym telefonem
- spuchła mi szyja, wezły chłonne, boli ze nie mogę dotknąć, komentarz pani doktor "węzy chłonne bolą gdy się powiekszają szybko"
- nie m siły wstać z łóżka, dwa dni nieprzerwanie goraczkuje, komentarz: " infekcje trwają tydzień"
-opryskliwa, z poprzednia pacjentka ćwierkały o wakacjach, wychodzac obiecała jej, ze ładnie się opali
- poprosilam o badania na tarczyce, bo nienaturalnie szybko tyje, komentarz opryskliwy "tyje sie od siedzacego trybu życia"

Plusy:
-pani doktor jest zadbana, stylowy but, uczesany gustownie wlos, dobrany do stylizacji zegarek, kunsztownie dobrany dzwonek w telefonie

Moja opinia 0/5
Pojde jeszcze raz do innego lekarza albo pojade na pogotowie

jak dla mnie super.... przepisałam się do dr Głogowkiej i nie żałuję. jest konkretna, może jakimś rozpieszczonym pacjentom nie odpowiada ale jeszcze się taki nie narodził, który by każdemu dogodził...

Przed chwilą wyszedłem z gabinetu p. Głogowskiej, w którym najwyraźniej odbywa jakąś karę. Po pierwsze, spóźnienie na wizytę (pacjencji czekali już w kolejce, Pani doktor pojawiła się z 20 min. spóźnieniem pachnąc dymem nikotynowym). Po drugie, chamskie i przedmiotowego traktowanie. Uprzejmość to dyscyplina nieznana pani Głogowskiej. Pani doktor oczekiwała, że to ja postawię sobie sam diagnozę. Komentarze do zgłaszanych dolegliwości wskazywały raczej, że pani doktor ma tendencję do banalizowania przypadłości pacjentów. Kulminacją była już sytuacja, w której zwróciłem pani doktor uwagę, że jest nieuprzejma i zachowuje się tak, jakby pacjentów leczyć nie chciała. W odpowiedzi pani doktor zasugerowała, że może "wypisać mi skierowanie do psychiatry". Nie mam większych doświadczeń z lekarzami, ale tego z całą odpowiedzialnością odradzam. Tacy ludzie wystawiają znaną wszystkim etykietę służbom NFZ i w pełni zasługują na negatywne opinie na tego typu serwisach, aby przestrzec innych pacjentów i aby odczuli kiedyś ich brak. Nie może być tak, że lekarze robią łaskę pacjentom i traktują ich bez żadnego poszanowania.

Kompletnie nie polecam! Poparzyłam sobie klatkę piersiową a pani doktor stwierdziła, że się na tym nie zna i mam sobie iść do chirurga, na prośbę o skierowanie odpowiedziała, żebym poszła prywatnie. Nawet nie chciała mnie obejrzeć! Później poszłam na pomoc doraźną gdzie zostałam przyjęta poza kolejką, opatrzona i otrzymałam skierowanie oraz receptę. Pani doktor jest opryskliwa i chamska. Bawi się swoim telefon który jest bardziej interesujący w trakcie pracy od pacjentów.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego w życiu spotkałam. Traktuje ludzi z góry i przedmiotowo. Byłam u pani doktor po skierowanie na badania rutynowe. W sumie 2 razy w ciagu 5 lat u niej byłam i pierwszy i drugi raz tak samo sie zachowała. A stwierdzenie, że głowa moze bolec, mozna zemdleć, albo przez tydzien masz inny straszny ból nic dla pani doktor nie znaczy. Przecież ludzie chorują i umierają tak mi odpowiedziała. Generalnie ma w nosie pacjenta i na moje stwierdzenie, ze nie jest najsympatyczniejszym lekarzem zaczęła mnie strofować i odwracać role. NIE POLECAM. Nigdy wiecej do niej nie pójdę.

Chodzilam do pani Głogowskiej kilka lat temu. Na każdej wizycie traktuje pacjenta jak intruza! Miałam złe wyniki moczu (bardzo podwyzszona leukocytoza i liczne bakterie). Dłuższy czas chodzilam ze stanem podgoraczkowym. Na moje pytanie co oznaczają te badania usłyszałam odpowiedz -"po co mam mówić skoro i tak sie pani nie zna". Dostalam 'furagine'. Reszta została jak została. Zmieniłam lekarza i zero problemów. Rzadko odwiedzam gabinet, ale jak juz ide do internisty to wiem,ze jestem dobrze zaopiekowana.

Nie polecam wizyt u tej Pani Doktor, jest bardzo niesympatyczna. Miałam wrażenie, że zupełnie nie interesuje ją to co mówię, a na podstawie pozostałych opinii, jednoznacznie mogę stwierdzić, że to nie tylko wrażenie, ale rzeczywistość. Odradzam!

NIE POLECAM. Psa bym do niej nie zaprowadził na leczenie. Chamska i opryskliwa. Zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy. Nic sobie nie robi z wywiadu i informacji uzyskanych przez pacjenta. Przepisuje tylko leki przeciwbólowe. Nie zleca żadnych badań. Szkoda, że nie można dać 0, bo na 1 nie zasłużyła. Zmieniam lekarza jak najszybciej.

NIE POLECAM. Psa bym do niej nie zaprowadził na leczenie.
Zmieniam lekarza jak najszybciej.

Lekarz bez podejścia, cierpliwości, empatii. Jak maszyna. Ma bardzo złą opinię i nie jest lubiana nawet w środowisku lekarzy.