dr n. med. Beata Gniazdowska

Alergolog, Dermatolog

Była lekarzem z powołania, a nie tylko "wstrzykiwaczem botoksu", jak to się coraz częściej zdarza dermatologom. Kompetentna, skuteczna, nie była nastawiona na kasę.Wspaniały człowiek i lekarz.

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty???
Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Była niezwykła, jako lekarz jedyna w swoim rodzaju. Ogromna szkoda, że już nikomu nie pomorze.

Była niezwykła, jako lekarz jedyna w swoim rodzaju.
Ogromna szkoda, że już nikomu nie pomorze.

Miała zaledwie 48 lat. szkoda,ze już nie ma tak dobrego fachowca. Wystawiłem ocenę (nie mam zdania) gdyż juzżocenić jej nie można

Miała zaledwie 48 lat. szkoda,ze już nie ma tak dobrego fachowca.
Wystawiłem ocenę (nie mam zdania) gdyż juzżocenić jej nie można

Odradzam. Po kuracji i jej "oczyszczaniu"zostały blizny , zmiany są jak były i pusty portfel. Na początku wygląda na kompetentna, ale liczy się dla niej tylko kasa.

stosuje bardzo drogie leki które skutkują na krótką mete - nie polecam...nastawiona na kase

miła,kompetenta,dokładna,pomogła mi fachowo,polecone leki były skuteczne.polecam

pani doktór robiła mi zabiegi medycyny estetycznej. Ogolnie jestem zadowolona chociaz nie do końca

Pani doktor jest bardzo dokładna,trzeba się więc nastawić na dłuższą wizytę,ale nie ma potem niemiłych niespodzianek.Zabiegi dermatologii estetycznej wykonuje idealnie (botox,wypełniacze).Ceny przystępne .Polecam!!!