dr Beata Gosk

Pulmonolog

3,9
3,7

Lekarz z powolania. Dzieki Pani dr moj syn nie choruje tak czesto. nieprawda jest ze stawia diagnoze bez badan. Wrecz przeciwnie. Kiedy czekalismy na pierwsza wizyte ponad 6 h jeszcze w szpitalu na Kopernika nasza wizyta trwala zaledwie 2 min (bylam wsciekla) dr stwierdzila ze bez podstawowych badan (morfologia, mocz, kał) nie mamy o czym mowic- miala racje. Nastepne wizyty trwaly dlugo. Z podstawowych badan wykryla anemie, lamblie - czego pediatra nie widzial. Po wyleczeniu "tego" dopiero mozna bylo zabrac sie za alergie. Jak trzeba rodzice dostaja "opieprz" dr jest bardzo bezposrednia a chyba o takie osoby chodzi. przed kazdym odczulaniem dzieci sa przyjmowane do dr w pierwszej kolejnosci (wywiad + badanie) wiec nie rozumiem czemu ktos pisze takie "glupoty". Do Pani dr sa zawsze duze kolejki bo jest swietnym specjalista. Nigdy nie bylam prywatnie a na kazdej wizycie takie mam wrazenie. Jesli chodzi o dzieci odczulane. po zastrzyku pilnuje Pani Ania super pielegniarka i prosze mi wierzyc gdyby cos sie dzial. Natychmiast bylaby wezwana dr. Uwazam ze dzieki Pani dr moj Max nie choruje z byle powodu. A odczulany byl ostatni raz z 4 lata temu. Widomo jak jest jakas epidemia w szkole to jest nieuniknione. Polecam wszystkim pania dr. to jest prawdziwy lekarz z powolania

Nie ma lepszego pulmonolog niż Pani doktor Gosk. Rzetelna, życzliwa, z powołania. Od 12 lat leczymy syna tylko u niej. Strata czasu spróbować inne lekarz.

Moje dziecko jest pacjentem dr Gosk od 12 lat i dlatego uważam że,tak negatywna opinia jest całkowicie bezpodstawna. Pani Doktor i jej kompetencje zostały ocenione negatywnie ponieważ, 1) nie ma podjazdów dla wózków i że, 2) nie ogląda dzieci po szczepieniach... Pierwszy argument przemilczę, zaś na drugi jest prosta odpowiedź - jeżeli jest jakikolwiek problem po szczepieniu (np.odczyn jest za duży) pielęgniarka zawsze konsultuje się z dr Gosk (byłam świadkiem niejednokrotnie). Na wizytę u Pani dr czeka się w koszmarnych kolejkach, pod gabinetem czasami trzeba przestać dłuugie godziny. Dlaczego ?.... ...

1)Pani dr poświeca każdemu pacjentowi dużo czasu żeby jak najlepiej postawić diagnozę i pomóc dziecku.
2)Kierowane są do niej dzieci z podejrzeniem alergii bo lekarzowi rejonowemu nie chce się sprawdzić czy dziecko(z notorycznym kaszlem i katarem)nie ma przypadkiem bakteri w gardle np. paciorkowca.
Zyczę dużo cierpliwości wszystkim rodzicom i dzieciom stojących w kolejce do Pani Doktor. Czasami warto poczekać bo naprawdę ma duże doświadczenie i do tego jest lekarzem z tzw. "powołaniem".

Świetny specjalista, oddany pacjentom, cierpliwy, wyrozumiały. Nie patrzy na zegarek, tylko poświęca pacjentowi tyle uwagi ile jej dany pacjent potrzebuje.

Moim zdaniem bardzo Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Kolejki do gabinetu świadczą ile dzieci do niej przychodzi. Warto odczekać. Jest lekarzem z powołania, mającym czas i przyjmującym dzieciaki dosłownie do ostatniego pacjenta nawet do 22.00 godziny. Leczę dziecko dziecko od 2 lat i to czego nie mogłam załatwić w Klinice Dermatologii to u Pani dr Gosk testy miałam zrobione na miejscu. Przyjmuje publicznie na Siennej - polecam

jednym slowem MASAKRA pani doktor nie dosc ze spoznila sie 20minut co jeszcze mozna wytlumaczc korkami na miescie, nie osluchala dziecka z zaostrzeniem astmy( astma stwierdzona na podstawie spirometrii) powiedziala ze wymyslilam sobie ta chorobe, nawet nie zapytala czy mamy leki czy nie potrzebujemy recept. Wredna i bardzo nie mila osoba!!!!!!!!!!! Weterynarz ma wiecej serca niz ta pani nie polecam, moze trafilam na zly humor pani doktor ale problemy zostawia sie w domu. OKROPNA OSOBA

LECZĘ DZIECI U PANI DOKTOR OD 8 MIESIĄCA ICH ŻYCIA.POMOGŁA NAM WYJŚĆ Z CIĄGŁYCH ZAPALEŃ OSKRZELI I ZAPALEŃ DRÓG ODDECHOWYCH.

Lekarz przyjmowała syn w stanie krytyczny. Była bardzo uprzejmie i decydowany. Wbudzała ufania, i nigdy nie straciła. Od tej pory nie tylko leczę syn, ale i córka i mama. Zna wszystkie okoliczność patienta i jego otoczenia, po mimo ze rzadko jesteśy u pani doktor. Nie ma lepsza alergolog niż pani doktor Gosk.

Tacy lekarze wogóle nie powinni przyjmować pacjentów a tym bardziej dzieci.Kompletnie nie ma predyspozycji zawodowych do pracy z dziećmi.Niekompetentna,bardzo niemiła.Pierwszy raz spotkałam się z tak negatywna osobą -a jest to przypominam lekarz dla dzieci.Postawiła błedna diagnoze ,wogole nie biorac pod uwage tego co ma do powiedzenia rodzic,wręcz go obrażając /I co sie okazalo w innym osrodku -dziecko jest uczulone na gluten i mleko.A Pani dr twierdzila ,ze dziecku wogole nie potrzebny jest lekarz alergolog.Całe szczescie ,ze takich lekarzy jest b.malo lub wogole/bo ja jeszcze nie spotkalam takiego/ BARDZO NEGATYWNA OSOBA ...

BARDZO NEGATYWNA OSOBA !!!!!!

Nie jestem zadowolona z tej Pani dr. stwierdziła u córki astmę, nie robiąc nawet spirometrii, na testy alergiczne musiałam prosić parę miesięcy. I jeszcze córka na stałe bierze pulmicort, a lekarka powiedziała, ze jak ja sobie to mogę jej dawać, jak nie to nie. Nie polecam.