lekarz Beata Hager-Kaczyńska

Pediatra

1,7

Nie polecam byłam dzisiaj z dzieckiem brak kultury i szcunku zarówno do dziecka jak i do rodzica ,kto to jeszcze trzyma i zatrudnia z naszych pieniędzy po prostu żal ,dno i wodorosty.

Wizyta publiczna, w przychodni w Nysie na ogrodowej - podejście do dziecka i do rodzica TRAGICZNE, to jest druga wizyta w tej nieszczęsnej przychodni za pierwszym razem zła diagnoza i niepotrzebny antybiotyk. NIE POLECAM

Wizyta publiczna w niedziele wieczorem.Lekarka nie kompetentna nie kulturalna nawet nie powiedziała co dziecku dolega na wypisywała leków miesznka wybuchowa.Na szczęście nie zostały wykupione.Jutro idę do swojego lekarza.Nie polecam tej p.doktor bo na ten tytuł nie zasłużyła