lekarz Beata Hager-Kaczyńska

1,4

Nikomu nie polecam Pani Kaczyńskiej oraz przychodni w której przyjmuje Medikus Paczków. Przyjmuje również w Nocnej Opiece w Nysie. Nie przyjęła mnie bo dziecko z gorączką, bolącym gardłem i kaszlące nie kwalifikowało się do obejrzenia przez arogancką Panią doktor, która stwierdziła że jak dziecko ma więcej niż 6 lat nie wymiotuje i nie ma duszności to pomyłką jest że matka przyszła do Nocnej "pomyłki". Inaczej tego nazwać nie można. Płaci się składki a kończy u prywatnego pediatry na wizycie.

Jakiś koszmar!!! Bardzo niemiła kobieta zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Negowała wszystko co mówiłam. Dziecko ma gorączkę od 2 dni, a ona stwierdziła ze po co przyszłam skoro dziecko zdrowe... nie polecam. Jakbym wiedziała ze tak będzie to poszłabym prywatnie do kogoś innego. Jeszcze raz NIE POLECAM

Nie polecam byłam dzisiaj z dzieckiem brak kultury i szcunku zarówno do dziecka jak i do rodzica ,kto to jeszcze trzyma i zatrudnia z naszych pieniędzy po prostu żal ,dno i wodorosty.

Wizyta publiczna w niedziele wieczorem.Lekarka nie kompetentna nie kulturalna nawet nie powiedziała co dziecku dolega na wypisywała leków miesznka wybuchowa.Na szczęście nie zostały wykupione.Jutro idę do swojego lekarza.Nie polecam tej p.doktor bo na ten tytuł nie zasłużyła

Wizyta publiczna, w przychodni w Nysie na ogrodowej - podejście do dziecka i do rodzica TRAGICZNE, to jest druga wizyta w tej nieszczęsnej przychodni za pierwszym razem zła diagnoza i niepotrzebny antybiotyk. NIE POLECAM