lekarz Beata Hausman

Lekarz rodzinny

Fantastyczna Pani doktor. Uprzejma, miła, wszystko dobrze tłumaczy, a przed wszystkim leczy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Takich lekarzy (dzisiaj) to ze świeczką szukać. Polecam w 1000 %

Kiedy tylko przyszedłem przeanalizowała wyniki które przyniosłem i postawiła diagnozę, która sprawdziła się w 100%. Wcześniej kilku lekarzy nic w mojej sprawie nie zrobiło. Mój stan był dość poważny, więc jeszcze tego samego dnia dzięki decyzji pani doktor trafiłem do szpitala. To była trafna decyzja, bo dziś może już bym tej opinii nie pisał.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wałbrzych"?

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Katowicka 1
58-303 Wałbrzych

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Jolanta Strzelec
Głuszycka 86
58-308 Wałbrzych