lekarz Beata Hruszka-Majchrzak

2,8
2,8
2,7
2,7

Piszę swoja opinie prawie na gorąco bo akurat kilka dni temu byłam u Pani Doktor. Nie byłam zapisana na wizytę ale poprosiłam żeby mnie przyjęła dodatkowo, bo jechałam prosto z pracy i źle się czułam. Otrzymałam zgodę, pomimo, że pod gabinetem było dosłownie czarno. Sama wizyta przebiegała w miłej atmosferze i Pani Doktor wytłumaczyła mi mój problem i dała skierowanie na dodatkowe badania. To już kolejna moja wizyta u Pani Doktor i zawsze jestem zadowolona. Dziwię się niektórym opiniom bo wydają się zupełnie nieprawdopodobne.

Gdybym kiedyś pisał tu opinię, może nie byłaby zbyt pomyślna. Pewna sytuacja spowodowała, że ponownie zawitałem u Pani Doktor. Bardzo się zdziwiłem, że wizyta była pod każdym względem na poziomie. Od tej pory byłem u Pani doktor kilka razy i nie mogę jej obecnie nic zarzucić. Czułem zainteresowanie mną jako pacjentem, poświęciła mi sporo czasu, poumawiała na pilne wizyty do specjalistów i wszystko w miłej atmosferze. obecnie bardzo polecam !!!

Wróciłam tu dziś po jakimś czasie w celu sprostowania. Ostatnio narzekałam, ze Pani Doktor byla nieprzyjemna... Dziś już wiem, że gdyby wtedy trochę ostro ze mną nie rozmawiała, ja dalej bagatelizowałabym moją chorobę i lekceważyłabym zalecenia. Na dzisiejszej wizycie podziękowałam Pani Doktor za takie podejście i tu też chciałam wyglosić swoje DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM!

Drugi raz korzystam z usług Pani Doktor. Jest bardzo niemiła. Kolejny raz odnoszę wrażenie, że niepotrzebnie tam przychodzę, ponieważ Pani doktor sugeruje, że nic nie dolega mimo kaszlu, który dusi. Ponadto twierdzi, że nie może wypisać l4 z datą wstecz (1 dzień), a mimo to daje na kolejne 3 dni zwolnienie lekarskie twierdząc, że z gorączka powinno się iść do szpitala w weekend, co dla mnie jest absurdalne, gdyż z takimi przypadkami raczej w szpitalu mnie nie przyjmą i kaza iść na drugi dzień do lekarza rodzinnego. Nie polecam!

Nie polecam!

Dwukrotnie korzystałam z konsultacji w zakresie leczenia rodzinnego. Za pierwszym razem dowiedziałam się, iż powinnam stawić się pod jej gabinetem co najmniej w godzinie, kiedy powinnam zaczynać pracę tj o 7.00 i czekać na jego otwarcie (to nic, że do 10.00). W przeciwnym razie uważa wypisanie l4 za nadużycie. Za drugim razem uznała chyba, że jestem koniem i przeziębienie, z którymi przyszłam, ustąpi po trzech dniach leczenia fervexem. Żadna z opinii, które przeczytałam o jej zarozumiałości, opryskliwości, braku empatii czy traktowaniu pacjenta jak kolejnego śmiecia, któremu trzeba pokazać gdzie jest jego miejsce nie jest przesadzona. Odradzam i ostrzegam. Bufonka, która zapomniała że to my płacimy za jej stołek.

Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak niemiła osoba. Nie dość że Pani dr krzyczała na mnie (przyszłam z gorączka 38-39 stopni po wizycie na pogotowiu) że nie wiem co mi dolega to sama nie poinformowała mnie z czego ta temperatura. Ciągle uszczypliwosci, teksty typu : "czy ja mówię nie wyraźnie?" "a co sobie Pani wyobraża? " Dodam że jestem nauczycielka przedszkola o bardzo spokojnym usposobieniu. To była już druga wizyta w mojej historii i nie chce już nigdy więcej.. Ta Pani nie powinna pracować jako lekarz, zero empatii, przedmiotowe traktowanie ludzi! Przychodnia na opolskiej bardzo traci, zatrudniając takiego człowieka

Bylam kilka razy. Wiecej nie pojde. W zyciu nie spotkalam tak nieuprzejmej osoby. Nie moge ocenic kompetencji, ale mysle, ze wizyta u tej lekarki moze zaszkodzic. Ja czuje sie duzo gorzej psychicznie po wizycie. Jesli ktos nie potrzebuje l4 w zwiazku z grypa tylko ma jakis problem i chce z lekarzem normalnie porozmawiac to odradzam. Niestety na Opolskiej bardzo czesto rejestruja do tej lekarki, bo jest najmniej popularna i sa do niej miejsca.

Nie polecam.... Pani doktor jest niemiła, niegrzeczna wręcz impertynencka... Powinna już odejść na emeryturę, bo nie lubi pacjentów i swojej pracy.

Nie polecam.... Pani doktor jest niemiła, niegrzeczna wręcz impertynencka...
Powinna już odejść na emeryturę, bo nie lubi pacjentów i swojej pracy.

Co prawda nie byłem u Pani Doktor na Kłodnickiej ale na Opolskiej jako u lekarza rodzinnego, ale myślę, że wszędzie ma ten sam styl przyjmowania. Ja nie mogę narzekać. Jestem zadowolony zarówno z rozmowy jak i ze sposobu leczenia. I piszę to na podstawie wielu wizyt. A pod gabinetem słyszę zawsze dobre opinie. To raczej logiczne bo nikt na siłę do danego lekarza nie chodzi :)

Widać, że Pani dr całe życie w pracuje w publicznej służbie zdrowia. Nadęta, wydaje jej się że nie wiadomo kim jest. Niemiła, nieprofesjonalna, zero empatii. Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta. Nie polecam.