lekarz Beata Hruszka-Majchrzak

2,7

Bylam kilka razy. Wiecej nie pojde. W zyciu nie spotkalam tak nieuprzejmej osoby. Nie moge ocenic kompetencji, ale mysle, ze wizyta u tej lekarki moze zaszkodzic. Ja czuje sie duzo gorzej psychicznie po wizycie. Jesli ktos nie potrzebuje l4 w zwiazku z grypa tylko ma jakis problem i chce z lekarzem normalnie porozmawiac to odradzam. Niestety na Opolskiej bardzo czesto rejestruja do tej lekarki, bo jest najmniej popularna i sa do niej miejsca.

Nie polecam! Traktuje pacjentów przedmiotowo, łaskę robi ze żyje i ewentualnie wypisze L 4. Omijać szerokim łukiem.

Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak niemiła osoba. Nie dość że Pani dr krzyczała na mnie (przyszłam z gorączka 38-39 stopni po wizycie na pogotowiu) że nie wiem co mi dolega to sama nie poinformowała mnie z czego ta temperatura. Ciągle uszczypliwosci, teksty typu : "czy ja mówię nie wyraźnie?" "a co sobie Pani wyobraża? " Dodam że jestem nauczycielka przedszkola o bardzo spokojnym usposobieniu. To była już druga wizyta w mojej historii i nie chce już nigdy więcej.. Ta Pani nie powinna pracować jako lekarz, zero empatii, przedmiotowe traktowanie ludzi! Przychodnia na opolskiej bardzo traci, zatrudniając takiego człowieka

ja jestem bardzo zadowolona, rzeczowa, dokładna i miła.A to ,że ktos jest powściagliwy czy tez nie wdaje sie niepotrzebne rozmowy to raczej nie wada. Goraco polecam.Rzadko chodze do lekarza jeśli już to zawsze do doktor Beaty Hruszka-Majchrzak zawsze stawia właściwą diagnozę :)

Co prawda nie byłem u Pani Doktor na Kłodnickiej ale na Opolskiej jako u lekarza rodzinnego, ale myślę, że wszędzie ma ten sam styl przyjmowania. Ja nie mogę narzekać. Jestem zadowolony zarówno z rozmowy jak i ze sposobu leczenia. I piszę to na podstawie wielu wizyt. A pod gabinetem słyszę zawsze dobre opinie. To raczej logiczne bo nikt na siłę do danego lekarza nie chodzi :)

Nie mogę wprost czytać tego co tu jest napisane! Powiem tylko tyle - gdyby nie dr Majchrzak to nie byłoby mnie juz na tym świecie! Leczony byłem na opolskiej a nie na kłodnickiej i jako u lekarza rodzinnego. Dziwne, że cała moja rodzina juz chodzi do pani doktor, poleciłem też znajomym i każdy się zgadza, że jest miła, konkretna i zawsze pomoże! Pozdrawiam wszystkich wiecznie niezadowolonych!

pani doktor jest bardzo nie miła dla pacjentów,pracę w przychodni traktuje jakby była tam za karę,jeśli już uda się ją zastać w gabinecie(bo wciąż gdzieś wędruje)to "tasmowo"przyjmuje pacjenta a "zna"się na wszystkich chorobach,nie kieruje do specjalistów, nie polecam

Pani doktor przyjmuje na opolskiej w przychodni jako lekarz medycyny rodzinnej. Jak się dziś okazało jest okulistą co właściwie zupełnie wyjaśnia jej brak kompetencji w dziedzinie medycyny rodzinnej. Jest okropnym lekarzem i jak się okazało nietrafiła z diagnozą. Uznała mnie za symulata. A jak się u następnego lekarza okazało (po zleconych badaniach) to niestety grubo się myliła. Paskudny człowiek i chyba ma uraz do mężczyzn, bo traktowała mnie jak śmiecia.

Rewelacyjna kobieta. Trafna diagnoza, przemiły kontakt i zero stresu podczas wizyty. Polecam wszystkim pacjentom.