Beata Ignasiak

Alergolog, Laryngolog

Na wizytę z synemn 5 letnim czekałam 3 godziny po czym Pani doktor wyszła i przeczytal 6 kolejnych nazwisk ale w śród nich dalej nas nie bylo.Po zapytaniu Pani pielęgniarki jak długo będziemy jeszcze czekać usłyszałam to Pani doktor decyduje. Nie wiem jakie prawa i znajomości ma ta Pani ale to jest jakaś kpina i totalny brak szacunku do pacjenta wydaje jej się że ona jest ponad wszystkimi bo jest lekarzem porażka.

Super Lekarka!! To jedna z najlepszych specjalistów 100% fachowości w tym co robi i takich Lekarzy jest Bardzo mało.

To jeden z najlepszych specjalistów u jakich byłam! Pani Doktor jest konkretnym i świetnym lekarzem, trafność diagnozy 100%

Bardzo dobry rzeczowy lekarz,miła,wszystko dokładnie tłumaczy ma czas na wysłuchanie i doradzenie pacjentowi,dokładnie diagnozuje i stara się przepisywać leki które skutkują a nie rujnują bardzo polecam tę lekarkę nie ma lepszej poświęca się całkowicie dla pacjentów od najmłodszych do najstarszych

Podam fakty, oceńcie sami. Na wizytę czekałam z córką pod gabinetem cztery godziny. Wizyta trwała trzy minuty. W tym czasie pani doktor zajrzała córce do ucha, nosa, gardła i osłuchała. Nie poinformowała mnie o wynikach badania. Powiedziała tylko, że zapozna się z kartoteką córki i pielęgniarka zadzwoni w najbliższy poniedziałek z propozycję leczenia. Minął miesiąc i nic. Oczywiście przed upływem tego miesiąca to ja zadzwoniłam zaniepokojona brakiem jakiejkolwiek informacji. Dowiedziałam się, że pani doktor dopisała na kartotece "jakie leki bierze na stałe?". O to samo pytała mnie na opisywanej wizycie i oczywiście odpowiedziałam. Nadal więc nic nie wiem. Następny termin mam na 18 maja, czyli miną kolejne miesiące. Czy to zachęca do kolejnej wizyty? Dodam jeszcze, że podczas wizyty pani doktor zachowywała się wobec nas niesympatycznie

Dziś udałem się z problemem z uchem - nie był to nagły przypadek, ale trzeba było zrobić to jak najszybciej. Pierwszy raz byłem taki zaskoczony wizytą. Pomimo tego, że do "roboty" było tylko płukanie ucha, pani doktor wytłumaczyła wszystko - co, dlaczego, po co - powiedziała, co robić dalej; nawet pokazała jaką trzeba kupić strzykawkę i wodę utlenioną :) Spędziłem w gabinecie 5 minut ale jestem bardzo bardzo pod wrażeniem. Polecam!

Pani doktor ma specyficzne podejście do pacjenta i nie znosi sprzeciwu,ale jest kompetentna,potrai pomóc i odpowiednio dobrać leki,raczej nie można z Nią dyskutować i państwowo trzeba odsiedzieć odpowiednią ilość godzin.

Bardzo dobry lekarz, specjalista, profesjonalne podejscie do pacjenta, takze tego najmlodszego, kompleksowe badania, trafne diagnozy i skuteczne leczenie, Pani dr leczyla mnie kiedy bylam dzieckiem, teraz przychodze do niej z moim synem, mam do Pani dr pelne zaufanie. Jestem pelna szacunku i podziwu dla jej wiedzy i kompetencji.

lekarka jest z prawdziwego zdarzenia,tak powiem bo to do niej pasuje,jest córką wspaniałego lekarza,który całe życie poświęcił laryngologii a teraz Ona kontynuuje Jego pracę,jest bezpośrednia,skromna ,profesjonalna czyli jest takim lekarzem,którego każdy z nas chciałby mieć,pozdrawiam

Wspaniała kobieta,profesjonalne podejście do pacjenta ,więcej takich lekarzy a nasze społeczeństwo będzie zdrowsze.