Super Lekarka!! To jedna z najlepszych specjalistów 100% fachowości w tym co robi i takich Lekarzy jest Bardzo mało.

Podam fakty, oceńcie sami. Na wizytę czekałam z córką pod gabinetem cztery godziny. Wizyta trwała trzy minuty. W tym czasie pani doktor zajrzała córce do ucha, nosa, gardła i osłuchała. Nie poinformowała mnie o wynikach badania. Powiedziała tylko, że zapozna się z kartoteką córki i pielęgniarka zadzwoni w najbliższy poniedziałek z propozycję leczenia. Minął miesiąc i nic. Oczywiście przed upływem tego miesiąca to ja zadzwoniłam zaniepokojona brakiem jakiejkolwiek informacji. Dowiedziałam się, że pani doktor dopisała na kartotece "jakie leki bierze na stałe?". O to samo pytała mnie na opisywanej wizycie i oczywiście odpowiedziałam. Nadal więc nic nie wiem. Następny termin mam na 18 maja, czyli miną kolejne miesiące. Czy to zachęca do kolejnej wizyty? Dodam jeszcze, że podczas wizyty pani doktor zachowywała się wobec nas niesympatycznie

Bardzo dobry rzeczowy lekarz,miła,wszystko dokładnie tłumaczy ma czas na wysłuchanie i doradzenie pacjentowi,dokładnie diagnozuje i stara się przepisywać leki które skutkują a nie rujnują bardzo polecam tę lekarkę nie ma lepszej poświęca się całkowicie dla pacjentów od najmłodszych do najstarszych

To jeden z najlepszych specjalistów u jakich byłam! Pani Doktor jest konkretnym i świetnym lekarzem, trafność diagnozy 100%

Dziś udałem się z problemem z uchem - nie był to nagły przypadek, ale trzeba było zrobić to jak najszybciej. Pierwszy raz byłem taki zaskoczony wizytą. Pomimo tego, że do "roboty" było tylko płukanie ucha, pani doktor wytłumaczyła wszystko - co, dlaczego, po co - powiedziała, co robić dalej; nawet pokazała jaką trzeba kupić strzykawkę i wodę utlenioną :) Spędziłem w gabinecie 5 minut ale jestem bardzo bardzo pod wrażeniem. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, specjalista, profesjonalne podejscie do pacjenta, takze tego najmlodszego, kompleksowe badania, trafne diagnozy i skuteczne leczenie, Pani dr leczyla mnie kiedy bylam dzieckiem, teraz przychodze do niej z moim synem, mam do Pani dr pelne zaufanie. Jestem pelna szacunku i podziwu dla jej wiedzy i kompetencji.

Pani doktor ma specyficzne podejście do pacjenta i nie znosi sprzeciwu,ale jest kompetentna,potrai pomóc i odpowiednio dobrać leki,raczej nie można z Nią dyskutować i państwowo trzeba odsiedzieć odpowiednią ilość godzin.

lekarka jest z prawdziwego zdarzenia,tak powiem bo to do niej pasuje,jest córką wspaniałego lekarza,który całe życie poświęcił laryngologii a teraz Ona kontynuuje Jego pracę,jest bezpośrednia,skromna ,profesjonalna czyli jest takim lekarzem,którego każdy z nas chciałby mieć,pozdrawiam

Polecam! Miła bardzo dokładnie tłumaczy. Ma bardzo fajne podejście do dziecka

Polecam! Miła bardzo dokładnie tłumaczy. Ma bardzo fajne podejście do dziecka

Oby wiecej takich lekarzy.Podejscie do pacjęta i do choroby SUPER!!!

Oby wiecej takich lekarzy.Podejscie do pacjęta i do choroby SUPER!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Świętochłowice"?

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze
Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice