lekarz Beata Iwańska

Kardiolog

Bardzo dobry Lekarz Kardiolog Pani Beatka, miłe podejście do pacjenta , ciepło bije od Pani Doktor, jestem bardzo zadowolony że zaczołem się leczyć u Pani Kardiolog , zarzywam lekarstwa przepisane od Pani Doktor, dobrze się czuje, Bardzo się cieszę że zaczołem brać te leki, Polecam każdemu.

Pani doktor tylko dobrze traktuje pacjentów prywatnych, bardzo złe podejście do rodziny pacjentów. NIE POLECAM

Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wyczerpująco tłumaczy chorobę i sposób leczenia

Więcej takich kompetentnych i oddanych pacjentom lekarzy i służba zdrowia zreformuje się w naturalny sposób od wewnątrz bez potrzeby odgórnych prób jej uzdrawiania.

Miałem ablację którą przeprowadzała pani doktor,ablacja udana,ponadto jest miła uprzejma i dba o pacjenta,na pewno po tym zabiegu będę kontrolować swoją pikawkę u pani doktor.Polecam bo to dobry i kompetentny kardiolog!

Pani doktor być może dobrze traktuje znajomych i pacjentów korzystających z jej prywatnego gabinetu (płacących). Dla pacjentów z NFZ jest grubiańska, zero kontaktu z pacjentem, niedouczona, a jej brak kompetencji naraża w poważnym stopniu życie ludzi. Przeżyłam prawdziwą traumę mając z nią do czynienia. Odradzam!

Bardzo dobry kompetentny lekarz, mam do Pani doktor absolutne zaufanie.jest konkretną i poważnie traktuje pacjenta.polecam.

najlepszy lekarz jakiego znam. polecam!

najlepszy lekarz jakiego znam.
polecam!

bardzo miła i kompetentna lekarka. Chodzi do niej moja Mama i jest bardzo zadowolona.Interesuje się pacjentem także podczas jego leczenia w innej placówce poza Radomiem. POLECAM GORĄCO

jego leczenia w innej placówce poza Radomiem. POLECAM GORĄCO

Kompletny brak zainteresowania pacjentem, jako człowiekiem, skupianie się na swoich umiejętnościach technicznych