dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

"Lekarzem i poetą trzeba się urodzić"-cytat... Pani doktor to lekarz o złotym sercu.Zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy i pomoże w każdej sytuacji.Anielska cierpliwość i samarytańskie oddanie dla pacjenta.Każdemu polecam z czystym sercem.Pani doktor to naprawdę lekarz z powołania..Godna polecenia.Lekarz najwyższej klasy i wiedzy.Bardzo inteligentny i wykształcony docent Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Katowicach.Życzę dalszych sukcesów i szybkiej profesury.

"Lekarzem i poetą trzeba się urodzić"-cytat...

Lekarz z sercem i anielską cierpliwosćią

Lekarz z sercem i anielską cierpliwosćią

Była w zespole, który pod kierunkiem prof. Lampego wykonał u mnie w Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego operację nowotworu jelita grubego. W przyszpitalnej poradni tej Kliniki mimo tłumu pacjentów zachowuje poziom i wzbudza zaufanie.