lekarz Beata Jagosz-Dudziak

Szukając informacji o Pani doktor czy ponownie przyjmuje natknęłam się na nekrolog. Brak słów i niedowierzanie. Była lekarzem aniołem, miałam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Wierzę, że takim aniołem jest nadal. Postawiła bardzo wysoko poprzeczkę innym lekarzom. Od prawie dwóch lat szukam równie dobrego dla syna i znaleźć nie mogę. Wyrazy współczucia dla rodziny!

Profesjonalny i konkretny lekarz z podejściem do dzieci. Na wizycie zawsze jest wywiad i dokładne badanie dziecka, zalecenia są wypisywane, żeby nic nie umknęło. Wszystkie wątpliwości są tłumaczone. Pani doktor jest naprawdę dobrym i retelnym lekarzem z sercem otwartym na ludzi. Takich ze świecą szukać.