Beata Jakimów

Pielęgniarka

witam serdecznie, bardzo dziekuję Pani Beatce za okazaną i fachową pomoc w leczeniu moich owrzodzeń,dzisiaj już się ładnie goją moje rany ale dla mnie to była bardzo trudna sprawa,Ból nie przespane noce, nie moc w chodzeniu poprostu tragedia,Dzieki Pani Beatce i magicznym plastrom o ladnej nazwie,,TUL,, dzisiaj \juz moge sie cieszyc ze jest dzuzo lepiej niż było.Pani Beatko bardzo dziękuję pozdrawiam

Pani Beata wyleczyła stopę cukrzycową mojego ojca. Dzięki niej ojciec uniknął amputacji i może sprawniej funkcjonować. Pani Beata to pielęgniarka ze specjalizacją chirurgiczną, cechuje ja wysoka samodzielność działań i sprawność podczas domowych patronaży. Polecam

Fachowość p.Beaty jest na bardzo wysokim poziomie! Potrafi cuda zdziałać z trudnymi ranami! - i pewnie nie jest finansowo doceniona za tak dobrą robotę !!! - a do fachowości jeszcze dochodzi kultura osobista!!!- wiec jest suuuper!!!

Dusza człowiek pracuje z powołania takich fachowców ze świecą szukać potrafi wytłumaczyć każdy problem medyczny

Specjalistka w każdej dziedzinie! Fachowe podejście do pacjenta i problemu, z którym się zmaga! Kobieta anioł, bardzo mi pomogła. Polecam I będę polecać :-)

Pani Beatka jest super fachowcem. Zna się na tym co robi i już nie raz pomogła wyjść z sytuacji wydajacej się być bez wyjścia. Ma fachowe podejście do pacjentów. Jest bardzo miła i potrafi w miły sposób rozmawiać z pacjentami co jest bardzo wyjątkowe w niej bo nie każdy tak potrafi podejść do pacjenta.

Pani wykształcona w swoim fachu, zna się na leczeniu ran przewlekłych i trudno gojących się. Ma magiczne plastry o których istnieniu wiedzą nieliczni, rana szybko się zagoiła. Dostałam fachową nie tylko pomoc ale i informacje na temat jej leczenia. Miła babka z jajem. Polecam