lekarz Beata Januszewska

Psychiatra

Wysoka zdolność diagnozy, właściwa terapia oraz dobór leków, bardzo kontaktowa sympatyczna prowadzi dialog z pacjentem oraz poświęca czas potrzebny do pełnej wizyty. Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz. Szkoda, że takich lekarzy jest co raz mniej. Zawsze wysłucha, stara się zrozumieć. Leczę się u Pani doktor od wielu lat i nigdy nie spotkałam się ze złym przyjęciem, zawsze traktuje pacjęta bardzo indywidualnie przy tym szalenie skromna. Wdzięczna pajentka

Wdzięczna pajentka

leczę się się u Pani doktor już ponad 10 lat na zaburzenia lekowe,których od lat już nie mam,ale na wizyty chodzę tak jak mi karze i dzięki temu trzymam się super.Polecam !

bardzo dobra lekarz, wysłuchująca i empatyczna, dobrze dobiera lekarstwa, dlatego ma wielu pacjentów i długie kolejki, aby uzyskać pomoc :) Polecam.

Polecam, bardzo kompetentna lekarz. Jestem jej pacjentem od kilku lat, a przyjęcie pacjenta zawsze profesjonalne.

Wspaniały lekarz,zdecydowanie polecam.Leczyłam sie u wielu psychiatrów ale ta Pani doktor najbardziej mi pomogła.

Bardzo miła i sympatyczna lekarz, stara się pomóc, choć wydaje mi się, że zadaje za mało pytań, czasem mam wrażenie, że sam prowadzę swoje leczenie, sam muszę myśleć nad wszystkim i wysuwać propozycje. Ale ogólnie polecam, w końcu to lekarz, a nie terapeuta.

Wspaniała lekarz i człowiek. Dobre podejscie do pacjenta. B. cierpliwa

Wspaniała lekarz i człowiek. Dobre podejscie do pacjenta. B. cierpliwa

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Gdańsk"?

Gabinet Psychiatryczny
80-180 Gdańsk
MEDI-MEDIC Centrum Medyczne
Przedszkolna 46
83-050 Kolbudy
NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5
83-110 Tczew