lekarz Beata Jaszczyk

2,5

Nie wiem nawet jak opisać kompetencje a właściwie ich brak, do wykonywania zawodu lekarza pediatry. Pani Beata Jaszczyk wykazała się kompletnym brakiem empatii, chamstwem i udowodniła, że nie posiadania elementarnej wiedzy medycznej.

Nie wiem nawet od czego zacząć. Jestem w szoku że istnieją tacy "lekarze".Gdy opowiedziałam o dolegliwosciach syna( mimo wcześniejszej wizyty u lekarza i brania leków stan dziecka się pogarszał a leki kończyły) min. kaszlu, gdzie dziecko wymiotuje wydzielina z krwią, gdzie nie może spokojnie 5 minut przespać, sapie, tak strasznie się meczy, usłyszałam że ona to nic nie zrobi, na kaszel to są apteki a nie lekarze. Lekarz podkreślam LEKARZ !! ! powiedziała że "nie przychodzi się o 1 w nocy na badanie dziecka (bylismy na NPL) że NIESTETY zapalenia ...

! powiedziała że "nie przychodzi się o 1 w nocy na badanie dziecka (bylismy na NPL) że NIESTETY zapalenia płuc nie ma, że NIESTETY zapalenia oskrzeli nie ma" NIESTETY??? Mialam wrażenie że rozmawiam z osoba która ma problemy ze zrozumieniem. Mowie że nie mam już leków...to niech Pani kupi...nie mam recepty...to niech Pani wykupi recepte. Pożegnała nas ironicznie słowami że "przecież przeżyje."..Ewidentnie była zła że o tej godzinie ktoś budzi ja do pacjenta Typ lekarza który uwielbia czuć wyższość nad pacjentem nawet tym małym.