dr Beata Kamińska

Neurolog dziecięcy

3,7

Super lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo wyjaśnione wszystkie punkty działania. Przede wszystkim słucha co rodzic ma do powiedzenia. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Moja corcia ma NF1 i bylam bardzo zalamana. Pani doktor wytlumaczyla, poscieszyla i dodala mi wiary w to ze jednak moze byc dobrze. Mimo klasycznych objawow tej choroby nie szulfladkuje pacjenta, bo kazdy przypadek jest inny, i inny moze byc przebieg choroby. Polecam wszystkim rodzicom, ktorzy szukaja bardzo dobrego i kompetentnego neurologa z super podejsciem do dzieci.

Naprawde doktor Kamińska to lekarz z prawdziwego zdarzenia,godny polecenia.Nie tylko ma podejscie ale i wiedze i to bardzo dużą.Byłam u niej na wizycie prywatnej i publicznej tak samo traktuje pacjenta bez wzgledu na to czy sie płaci czy nie.Naprawde bardzo polecam i serdecznie dziekuje pani doktor za prowadzenie mojego synka od 2 miesiąca zycia do 1,5 roku.Wszystko co mówila na wizycie sprawdzało sie.Polecam gorąco!!!!!

Wspaniały lekarz, godny polecenia pod każdym względem. Traktuje pacjenta rownie dobrze w placowce publicznej, jak i w prywatnym gabinecie. Pani doktor prowadzi dziecko od kilku lat i jest to naprawdę kompleksowa opieka.

nie polecam i tyle...jestem zszokowana że jest tu tyle pozytywnych opinii, bo rodzice narzekają na panią doktor w klinice i na tzw. wizytach prywatnych

nie polecam!!!!!!!!!!!zerowe podejście do dziecka

nie polecam!!!!!!!!!!!zerowe podejście do dziecka