dr n. med. Beata Kazek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Pani dr Kazek pomaga nam od 2 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Odpisuje na maile, jest zainteresowana i pomocna. Nie wiem skąd te negatywy? My polecamy jak narazie każda diagnoza trafna w 100%

Pani doktor, chociaż nazwanie tej osoby doktorem jest nadużyciem, nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt. Niby neurolog dziecięcy a osoba tak niesympatyczna i nieprzystępna, że mocno minęła się z powołaniem. Pierwsza wizyta trwała 5 minut, przyszliśmy z rocznym dzieckiem i podejrzeniem padaczki. Nic nie chciała wyjaśniać, "wywiad " lekarski był bardzo pobieżny. Nie polecam.

Nie rozumiem negatywnych opinii o Pani Dr. Pani Dr jest bardzo miła, uprzejma i rzeczowa. Dokładnie zbadała syna i odpowiedziała na każde moje pytanie. Naprawdę polecam!

Nie rozumiem negatywnych opinii o Pani Dr.

Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii ale wiadomo każdy ma prawo do własnego zdaniem. U nas w obu przypadkach gdyby nie Pani doktor to nie wiem co by było. Bardzo dziękujemy

Jestem zaskoczona złymi komentarzami pod nazwiskiem pani doktor. Poznałam panią doktor kiedy nasz syn miał 4 tygodnie, pani doktor postawiła trafną diagnozę, zrozumiale wyjaśniła i nakierowała na dalsze leczenie. Dlatego zdecydowałam się zaufać ponownie, kiedy urodziłam córkę. Na każdej wizycie zawsze jest szczegółowy wywiad i czas na badanie dziecka. Nigdy nie czułam presji czasu, wręcz przeciwnie pani doktor jest zawsze spokojna i sympatyczna. Jestem wdzięczna za pomoc, za poświęcony czas i wskazówki, które otrzymałam. Osobiście bardzo polecam.

Jestem zaskoczona złymi komentarzami pod nazwiskiem pani doktor.
Jestem wdzięczna za pomoc, za poświęcony czas i wskazówki, które otrzymałam.
Osobiście bardzo polecam.

Po zapoznaniu się z negatywnymi recenzjami w internecie, rozważaliśmy anulowanie wcześniej umówionej wizyty z naszym miesięcznym dzieckiem. Nasza decyzja była oparta wyłącznie na bardzo pozytywnym komentarzu innego lekarza, u którego mieliśmy wizytę kilka dni wcześniej. Jeśli chodzi o podejście do naszego syna, był to czysty profesjonalizm, który nas zaskoczył. Duże zainteresowanie dzieckiem, sprawdzenie pod każdym możliwym względem zwrócenie uwagi na naczyniaka, którego nasz pediatra przeoczył. Obszerne i klarowne objaśnienie tego, co się dzieje z dzieckiem i pomocne zalecenia i sugestie.

Nie polecam tego lekarza, nie potrafi postawić diagnozy, bardzo szybka i przedmiotowa wizyta , zignorowanie istotnych sugestii rodzica. Straciliśmy tylko cenny czas, który mogliśmy poświecić już na leczenie. Brak wiedzy przyczynił się do późnego zdiagnozowania choroby.

Pani Doktor była bardzo miła. Wysłuchała nas bardzo spokojnie i odpowiedziała na wszystkie pytania, na które lekarz jest w stanie na pierwszej wizycie odpowiedzieć. Była skoncentrowana nie tylko na rodzicach, ale przede wszystkim na dziecku, co dało mi poczucie zaufania. Udzieliła konkretnej porady lekarskiej i zleciła właściwe badania , których wykonanie pomaga w diagnostyce.

Nie rozumiem, ale chyba mówimy o innej osobie. Moja córka jest pod opieka Pani Doktor w zasadzie od urodzenia, jest bardzo miła, uprzejma, skrupulatna wszystko notuje nic nie pomija, bardzo pomocna, niczego nie bagatelizuje, najważniejsza jest pomoc i dobro dziecka, ma ogromną wiedzę i wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje nigdy nie była krótsza niż 40 minut i nie była szybko kończona ze względu na kolejnego pacjenta. Jak dla mnie super lekarz i godny polecenia!

10 minutowa wizyta. Żadnej diagnozy. Żadnych szczegółowych pytań ani zainteresowania dzieckiem. Pani doktor jedynie zerknęła na syna. Zmarnowane pieniądze.