lek. dent. Beata Kłosowska -Dworek

Stomatolog, Ortodonta

1,1
1,1

Pani doktor jest osoba która stanowczo znajduje się na nie odpowiednim stanowisku pracy. Nie potrafi współpracować zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem. Nie udziela żadnych kompetentnych informacji. Zachowuje się tak jakby lepiej od rodzica wiedziała z kim dziecko przebywa, co robi, albo jak się chowało od urodzenia. To tak jakby to ona je urodziła i wychowywała. Jednymi słowy zdanie rodzica ma w głębokim poszanowaniu, w ogóle nie słucha. Lekceważąco podchodzi do wszelkich uwag rodzica jakby celowo chciała wyprowadzić z równowagi aby potem móc "po wyżywać się" zarówno na dziecku jak i rodzicu. Córka tylko siedzi przestraszona na fotelu i nie wie co powinna zrobić bo Pani doktor nie potrafi nawet sformułować odpowiednio poleceń do dziecka.

Potwierdzam wszystkie opinie napisane powyżej. Dodam tylko,ze Moje juz prawie 12 letnie dziecko wyszło od niej z płaczem, byłam wtedy w takim szoku że nie zareagowałam odpowiednio na jej zachowanie, starajac sie byc kulturalna,czego teraz zaluje.Na hamstwo odpowiada sie hamstwem.Jest nie tylko nieuprzejma do rodzicow,ale przede wszytkim do swoich pacjentow-dzieci.Traktuje ich przedmiotowo zasiewając strach i lęk.Kompetencje-pozostawiają dużo do życzenia.Skończyło się na wizycie u innego ortodonty.Który rzeczowo wszytko wyjaśnił,zaplanował działanie naprawcze podchodząc kompleksowo do swojego pacjenta dając mu poczucie bezpieczeństwa.

Fatalne podejście zarówno do rodziców, jak i do dziecka. Wyszliśmy z jej gabinetu z przeswiadczeniem, że więcej tam nie wrócimy. Zamiast fachowej informacji na temat problemu, z którym się przyszło usłyszeliśmy uwagi odnośnie wychowania dziecka i to w sposób urągający powadze lekarza.

Wizyta dziecka na fotelu zaczęła się od słów: włóż to(chodzi o aparat ortodontyczny). Brak jakichkolwiek zwrotów grzecznościowych. Sprawia wrażenie zaniedbanej, zgorzkniałej baby. Miałem wrażenie, jakby dopiero co wstała z łóżka i to lewą raciczką. W prywatnej klinice nie miałaby czego szukać. Dziecko chodzi do niej z taką radością, jak na sprawdzian z polskiego.

Bardzo arogancka, beszczelna, fatalne podejście do dzieci, syn po wizycie zszokowany, dziwne że taka osoba pracuje z dziećmi, masakra

Bardzo niemiła osoba, brak podejścia do pacjenta,a w przypadku dziecka uważam to za podstawową umiejetność.

Obiektywnie, ten lekarz to pomyłka! Nieuprzejma, opryskliwa i zjadliwa. Nie słucha rodzica ani dziecka. Zero wytłumaczenie na temat przebiegu leczenia, natomiast o prywatnych sposobach to rozwija się do granic możliwość. Dziecku nic nie potrafi wyjaśnić ale wie kiedy się unieść i fuknąć. POMYŁKA!!!!!

Osoba zupełnie niekomunikatywna, nieuprzejma zarówno dla rodziców jak i niestety dla dzieci. Nie powinna w ogóle wykonywać zawodu, w którym ma się bezpośredni kontakt z ludźmi, nie mówiąc o ich leczeniu. Za to z całą pewnością nadaje się do straszenia dzieci!