lekarz Beata Kociuba

Polecam!!! Posiada wiedzę, jest na bieżąco z medycyną, konkretna, miła, dzieci ją uwielbiają! Zawsze odpowie na każde pytanie. Kieruje do specjalistów jeżeli uzna że jest to konieczne. Mam do niej całkowite zaufanie leczy mój największy SKARB!!!!

super lekarz, dzieci rzeczywiscie Ją uwielbiaja, szkoda tylko ze juz nie przyjmuje panstwowo

Moja Pani dokór. Ile razy mi Pani zycie uratowala to nikt nit poiczy dzienkuje. Dorota Chryzostom PS Jestem chyba Pani rowesniczka.

Moja Pani dokór. Ile razy mi Pani zycie uratowala to nikt nit poiczy dzienkuje.
Dorota Chryzostom
PS Jestem chyba Pani rowesniczka.

Bardzo miła lekarka, ma podejście do dzieci - moje ją uwielbiają. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. W razie najmniejszych wątpliwości od razu kieruje do innych specjalistów na szczegółowe badania. Chciało by sie więcej takich lekarzy