lekarz Beata Kołodziejczyk

Reumatolog, Pediatra

Niestety nie da się edytować komentarza więc muszę wkleić go raz jeszcze ponieważ gwiazdki są przekłamane w pierwszym komentarzu! Kompetencje ***, czas **, polecenie ***, tłumaczenie **, kompleksowość **, uprzejmość ** Nasze dziecko trafiło pod opiekę pani Kołodziejczyk w złym stanie i bez diagnozy. Pani doktor dobrała leczenie, które dość szybko przyniosło efekty. Zapewne jest dobrym specjalistą. Natomiast z czysto ludzkiego i rodzicielskiego punktu widzenia kontakt z nią nie jest komfortowy. Dopytywanie czy zadawanie pytań budzi w pani doktor irytację, która mocno przebija w udzielanych odpowiedziach. Pani doktor zdaje się ...

Nasze dziecko trafiło pod opiekę pani Kołodziejczyk w złym stanie i bez diagnozy. Pani doktor dobrała leczenie, które dość szybko przyniosło efekty. Zapewne jest dobrym specjalistą. Natomiast z czysto ludzkiego i rodzicielskiego punktu widzenia kontakt z nią nie jest komfortowy. Dopytywanie czy zadawanie pytań budzi w pani doktor irytację, która mocno przebija w udzielanych odpowiedziach. Pani doktor zdaje się nie rozumieć że rodzic jest laikiem i naprawdę ma prawo nie wiedzieć rzeczy, które dla niej są oczywiste. Mam obecnie duży opór przed zadawaniem pytań a sama z siebie pani doktor także zbyt wylewna nie jest. Mam wrażenie że to jak z wyszukiwarka google albo sztuczna inteligencja: jak nie zadasz właściwego pyta sformułowanego w określony sposób to nie dowiesz się nic. Pisze to anonimowo bo nadal moje dziecko jest pacjentem tej pani i chce uniknąć problemów. Jednak z całą pewnością powiem jej to wszystko po zakończeniu leczenia

Panią Doktor poznaliśmy w Instytucie Reumatologii. Dzięki niej odzyskaliśmy ufność w polską służbę zdrowia.