dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

Internista, Endokrynolog

Niestety, odradzam. W stanie skrajnego wyczerpania z powodu choroby tarczycy oczekuje się czegoś więcej poza uprzejmym uśmiechem i skasowaniem 400 zł za kilka minut rozmowy, i przepisanie niczego. Pani profesor, poza oszałamianiem siedzibą z "marmurami" i brakiem jakiejkolwiek pogłębionej analizy mojego przypadku, oszołomiła mnie wyłącznie negatywnie.

Polecam panią profesor, zawsze bardzo miła i pogodna, w mojej chorobie bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna, wszystkie badania i wizyty u lekarzy dodatkowych organizuje klinika którą nadzoruje i wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, nie trzeba się martwić i samemu chodzić, stać w kolejkach i wyszukiwać specjalistów do wykonania danego badania. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Jedyne co robi po mistrzowsku to opowiada jaka jest wazna ,ze jezdzi po calym swiecie i robi wyklady. pomoc nie potrafi, udaje ,ze slucha, z tego co tu czytam wszystkich kierowalaby do psychiatry. . bardziej pomogl mi lekarz bez tych tytulow i za polowe pieniedzy ktore bierze pani "profesor"

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta,
potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Bardzo miła niestety nie postawiła prawidłowej diagnozy

Bardzo miła niestety nie postawiła prawidłowej diagnozy

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich
lekarzy.

Beznadziejna jest ta pani doktor... Przyszedłem do niej w sprawie nadmiernego (moim zdaniem tycia). Jedyne czego się dowiedziałem to to, że mogę jeszcze pare kilo przytyć. Potem prześwietliła mi tarczycę. Nic w sprawie mojego problemu to nie wniosło, a wzieła strasznie dużo kasy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Od lekarza oczekuje się czegoś więcej niż bycia miłym i uśmiechania się.

Pani profesor to wspaniały lekarz - z ogromną wiedzą i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeśli nie daj Boże jesteście chorzy na rakowiaka ( guz neuroendokrynny ) - to w całej Polsce nie znajdziecie lepszego specjalisty od tej paskudnej choroby. E. Zelenay

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, mily, budzący zaufanie. Z dużym oddaniem zajmuję się chorym. Polecam

Korzystając z okazji iż mamy Nowy Rok składam najserdeczniejsze życzenia dla pani Prof.dr hab.n med.Beaty Kos Kudły i jej całej ekipie medycznej.Dużo radości ,wytrwałości w swojej medycznej działalności ,pani Profesor jest do niej stworzona z powołania dla niej największe uściski i wyrazy uznania,kobieta z pełną energią ,ma taki super przekaz dla pacjenta,zawsze jest uśmiechnięta ,ona jest wzorem do naśladowania mądrość jej wiedza umiejętność przekazywania to wielka idea nie każdy ma taki dar przekonywania a to wielka umiejętność od początku bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem. Niechaj klinika się rozwija dalej ...

Niechaj klinika się rozwija dalej do przodu nowe inwestycje nowy sprzęt medyczny niech do kliniki przybywa a pani Profesor niechaj nad wszystkim czuwa a z NFZ jak najwięcej funduszu do kliniki niech spływa. Renata Jakubiec.