3,9
3,9

Bardzo się dziwię że pani dr.Kot ma takie dobre opinie.Jest bardzo nierozgarnięta,nie potrafi rzeczowo i spokojnie wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania pacjentki.Jest arogancka i w gabinecie prywatnym jest dużo milsza niż w przychodni.Nie potrafi z własnej kartki przepisać badań zleconych przez samą siebie,potem okazuje się że pominęła najważniejsze badanie.Jak dla mnie jest osobą która przyjmuje szybko,ciągle się śpieszy przez co wizyta wygląda na ,,odwaloną" i bardzo stresującą.Na wiele pytań nie potrafi odpowiedzieć tylko zbywa jakimś odburknięciem.Jak byłam ostatnio u Niej ze swoją pierwszą ciążą to wyszłam z gabinetu płacząc i na pewno już do dr.Kot nie wróce.Była bardzo nie uprzejma i przepisała mi leki których podczas ciąży kategorycznie się zabrania,no chyba że chce się poronić albo urodzić chore dziecko.Teraz szukam innego lekarza który poprowadzi moją ciąże.

Od kilku lat korzystam z wizyt prywatnych oraz w przychodni. Jestem zadowolona i gorąco polecam, dobry lekarz który poświęca się całkowicie pracy. ( kolejki są zawsze olbrzymie:)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam bardzo miła, dokładna, delikatna ma wielkie serce dla swoich pacjentek. Dzięki niej urodziłam pięknych, zdrowych synków. Bardzo polecam! Wspaniałe podejście do pacjentów, bardzo kompetentna, ma wyczucie rzadko się myli! Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!!! Gdybym mogła to postawiłabym szóstkę z dużym plusem .

Gdybym mogła to postawiłabym szóstkę z dużym plusem .

Przez 10 lat chodziłam do doktor Kot i przepisywała mi tabletki antykoncepcyjne,jakie sama chciałam.Brałam je przez 8 lat bez przerwy.Pani doktor ani raz nie zleciła mi jakich kolwiek badań,ktore powinno się wykonywać co pół roku przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych,nie miałam zrobionych żadnych badań hormonalnych by dobrać odpowiednie tabletki. Doktor Kot każdą prywatną wizytę przeprowadza w pośpiechu i nie potrafi dokładnie tłumaczyć,czasami trzeba się samemu wszystkiego domyślać lub zgadywać.

Pani doktor na pierwszej wizycie po wykonaniu badan stwierdziła że jestem zdrowa, kiedy po miesiącu zgłosiłam się do niej po wynik cytologii - który wyszedł prawidłowy, dowiedziałam się iż jednak coś mi dolega o czym pani doktor twierdziła iż mi mówiła na pierwszej wizycie czego ja na własne uszy nie słyszałam przecież pijana nie byłam w przeciwieństwie chyba do pani doktor??? stawiając mi zupełnie inną diagnozę bardzo straciła w moich oczach i myślę że nie tylko w moich. Jak można mylić sobie kartoteki pacjentek i spisywać błędnie diagnozy. To jest niedopuszczalne. Zdecydowanie odradzam!!!!! Dla mnie żadna specjalistka. No chyba że specjalistka on mówienia głupot!

Pani dr wspaniale prowadziła moją ciążę, która była zagrożona. Pani Kot jest bardzo sympatyczna i co najważniejsze zna się na swojej pracy. Świetny lekarz, polecam każdej pacjentce!!!!!!!!!!!!!!!

zalerzy od wizyty jakie są robione badania od 0zł do 70zł tak od 0 zł przy trzeciej wizycie pani doktor nic nie wzieła

Jesat cudownym człowiekiem i wspaniałym specjalistom. dziękiniej urodziłam zdrową córeczkę.

lekarz z powołania dokładny miły pacjęt jest najważniejszy nie ma u niej znaczenia czy chodzisz prywatnie czy do przychodni