Pani doktor na każdej wizycie ewidentnie ma do mnie problem, na każdej wizycie komentuje uszczypliwym komentarzem. Natomiast na ostatniej wizycie przesadziła sugerując mi jakbym była „panną lekkich obyczajów”, dodatkowo zasugerowała mi branie tabletek bo na moją wagę się przydadzą co widać od razu (gdzie mam prawidłową wagę, nie jestem otyłą, wyglądam najzwyczajniej normalnie). Przychodząc do niej oczekujesz pomocy, porady a dodajesz to. Dodatkowo nie potrafi normalnie wytłumaczyć co dolega przy tym mówiąc, że nie wie czy to to czy coś innego.

Pani doktor to naprawdę złota kobieta ,nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza ,czuje się na wizytach bardzo komfortowo .Jest przyjemna i wyrozumiała. Odpowie na każde pytanie ,doradzi i wszystko spokojnie wytłumaczy ,polecam gorąco !

Jestem pacjentką p. doktor od niedawna, ale nie chciałabym już innego lekarza. Pani Doktor przeprowadziła u mnie z sukcesem operację, mogłam obserwować jej pracę w szpitalu- to człowiek , który zawsze słuchał pacjentek, zastanawiała się jak pomóc, nic nie było 'na odwal się", bardzo pilnowała swoich pacjentek. Jest skromna i miła, ma niesamowite wyczucie i patrzyła na człowieka kompleksowo, kompetencje bez zarzutu. Widać, że bardzo jest oddana swojej pracy, nie mam absolutnie nic co zarzucenia i dziwią mnie niektóre opinie.Na kontrolach po operacji byłam zawsze bardzo dokładnie przebadana. Polecam

Lekarz według mnie nie godna polecenia, będąc w 8 tc. wylądowałam na oddziale ginekologii i usłyszałam z ust lekarki bardzo wiele niemiłych komentarzy. Jako lekarz bardzo niemiła, sprawia wrażenie jakby z wielkiej łaski wykonywała swoje czynności. Odpowiada sarkastycznie, nie wykazuje zainteresowania pacjentką. Będąc na wizycie u niej odniosłam wrażenie że wykonywane czynności robi z przymusu. Odradzam Panią dr. Kot.

Chodzę do Pani doktor Kot od lat i zawsze jest miła, wszystko po ludzku wytłumaczy i zawsze można na nią liczyć zarówno prywatnie jak i w szpitalu.

Jestem w szoku, że niektórzy tak źle oceniają panią doktor. Chodzę do dr Kot od lat, zdiagnozowala u mnie chorobę jak również przeprowadziła z sukcesem operacje. Jestem pod ciągła kontrola u dr Kot i jestem zadowolona, zawsze bardzo miła. Dziwie sie też, że niektóre osoby piszą że pani doktor nic nie jest w stanie wytłumaczyć bo ja zawsze czułam się dobrze doinformowana i na wszystkie pytania dr odpowiadała w przeciwieństwie u innych lekarzy u których byłam. Bardzo poleć dr Kot.

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz i ostatni. Chciałam tylko skonsultowac wyniki cytologii. Pani doktor bardzo nie miła, z łaską odpowiadała na pytania które zadawałam. Na koniec radziła zajsc w ciąże bo nie ma na co czekać a potem takie „stare mentelepy” pchają wózek…. Serdecznie odradzam wizyte u doktor Kot.

Serdecznie odradzam wizyte u doktor Kot.

Bardzo się dziwię że pani dr.Kot ma takie dobre opinie.Jest bardzo nierozgarnięta,nie potrafi rzeczowo i spokojnie wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania pacjentki.Jest arogancka i w gabinecie prywatnym jest dużo milsza niż w przychodni.Nie potrafi z własnej kartki przepisać badań zleconych przez samą siebie,potem okazuje się że pominęła najważniejsze badanie.Jak dla mnie jest osobą która przyjmuje szybko,ciągle się śpieszy przez co wizyta wygląda na ,,odwaloną" i bardzo stresującą.Na wiele pytań nie potrafi odpowiedzieć tylko zbywa jakimś odburknięciem.Jak byłam ostatnio u Niej ze swoją pierwszą ciążą to wyszłam z gabinetu płacząc i na pewno już do dr.Kot nie wróce.Była bardzo nie uprzejma i przepisała mi leki których podczas ciąży kategorycznie się zabrania,no chyba że chce się poronić albo urodzić chore dziecko.Teraz szukam innego lekarza który poprowadzi moją ciąże.

Od kilku lat korzystam z wizyt prywatnych oraz w przychodni. Jestem zadowolona i gorąco polecam, dobry lekarz który poświęca się całkowicie pracy. ( kolejki są zawsze olbrzymie:)

Przez 10 lat chodziłam do doktor Kot i przepisywała mi tabletki antykoncepcyjne,jakie sama chciałam.Brałam je przez 8 lat bez przerwy.Pani doktor ani raz nie zleciła mi jakich kolwiek badań,ktore powinno się wykonywać co pół roku przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych,nie miałam zrobionych żadnych badań hormonalnych by dobrać odpowiednie tabletki. Doktor Kot każdą prywatną wizytę przeprowadza w pośpiechu i nie potrafi dokładnie tłumaczyć,czasami trzeba się samemu wszystkiego domyślać lub zgadywać.