Bardzo dobra, dokładna i rzetelna Pani doktor. Każde badanie jest wykonane dokładnie i bardzo szczegółowo. Polecam

uprzejma i miła Pani doktor. Wizyta na której zostałem dopytany co mi dolega a nie tylko recepta i dziękuję. Można czuć się pod dobrym okiem lekarza, widać wiedzę i doświadczenie Pani doktor, a to daje poczucie bezpieczeństwa pacjnetowi. Mam teraz już swojego lekarza, polecam !

Pani Beata Kowalska ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma. Takich lekarzy nam brakuje. Zaangażowanie Pani Doktor jest celujące. Polecam

Pani doktor była moim lekarzem pierwszego kontaktu, jednak po nagłym odejściu z przychodni /w T-górze /, nie udało mi się nawiązać dobrego kontaktu z nowymi lekarzami i postanowiłem odnowić relacje jako pacjent z p. Doktor, ale już poprzez prywatną praktykę lekarską. Pani doktor ma dla pacjenta czas, bardzo szeroką wiedzę l do problemów pacjenta podchodzi kompleksowo. To bardzo cenny lekarz. Absolutnie polecam. JL.

moja opinia nie zmieniła się, jest tak samo pozytywna, jak dotychczas. kompetencja, czas poświęcony pacjentowi i zaangażowanie w problemy pacjenta, zasługują na najwyższą ocenę.

Lekarz bardzo dobry. Na wysokim poziomie wiedza i kompetencje. Ale najważniejsze jest bardzo ludzkie podejście do człowieka. Specjalista z powołania jakich dziś mało.

Super doktorka, miła, mądra, zaangażowana no i bardzo uprzejma. Super! Polecam! Traktuje równo pacjentów i jest godna zaufania!

Pani doktor n ie tylko jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim dusza człowiekiem. Super tłumaczy jak się leczyć i brać lekarstwa. To co mi sie podoba, to że dostaję sms o wizycie.

super lekarz polecam, profesjonalizm, duża wiedza, trafność diagnozy, łatwy i szybki dostęp. Kochana Pani Doktor

Wciąż poszukujesz "Internista Twardogóra"?

Chełstów 49a

Krótka 3
56-400 Twardogóra
ulica Krótka 3
56-416 Twardogóra
Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
50-403 Wrocław