lek. med. Beata Kowalskalek. med. Beata Kowalska - zdjęcie profilowe

lek. med. Beata Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

Wczoraj byłam z tata u Pani doktor ponieważ już 3 tydzień z rzędu jest odsyłamy że szpitala bo Pani doktor nie potrafi wypełnić karty onkologicznej nawet po tym jak tydzień wcześniej tacie w szpitalu na kartce wpisali co jest błędem po zwróceniu przeze mnie uwagi Pani doktor nie panuje nad emocjami i próbuje wyrzucić mnie z gabinetu mówiąc że mam się zamknąć nie rozumie że pacjet onkologiczny z nowotworem złośliwym wymaga pilnego leczenia i czas który traci przez Panią doktor już nie wróci A najgorsze jest to że Pani doktor nie widzi swojej winy. Pani doktor nie wiedząc że stoję z tata pod gabinetem obgaduje go wymieniając nazwisko i mówiąc że dzwonili że szpitala w sprawie pacjeta jakaś wredna baba bo znów źle karta onkologiczna wypełniona (ze szpitala przy nas Pani dzwoniła mówiąc że znów muszą odesłać pacjet bo karta jest źle wypelniona) jestem zaskoczona zachowaniem lekarza kompletny brak empatii zrozumienia A do tego kultury

Bardzo dobra, dokładna i rzetelna Pani doktor. Każde badanie jest wykonane dokładnie i bardzo szczegółowo. Polecam

uprzejma i miła Pani doktor. Wizyta na której zostałem dopytany co mi dolega a nie tylko recepta i dziękuję. Można czuć się pod dobrym okiem lekarza, widać wiedzę i doświadczenie Pani doktor, a to daje poczucie bezpieczeństwa pacjnetowi. Mam teraz już swojego lekarza, polecam !

Pani Beata Kowalska ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma. Takich lekarzy nam brakuje. Zaangażowanie Pani Doktor jest celujące. Polecam

Pani doktor była moim lekarzem pierwszego kontaktu, jednak po nagłym odejściu z przychodni /w T-górze /, nie udało mi się nawiązać dobrego kontaktu z nowymi lekarzami i postanowiłem odnowić relacje jako pacjent z p. Doktor, ale już poprzez prywatną praktykę lekarską. Pani doktor ma dla pacjenta czas, bardzo szeroką wiedzę l do problemów pacjenta podchodzi kompleksowo. To bardzo cenny lekarz. Absolutnie polecam. JL.

moja opinia nie zmieniła się, jest tak samo pozytywna, jak dotychczas. kompetencja, czas poświęcony pacjentowi i zaangażowanie w problemy pacjenta, zasługują na najwyższą ocenę.

Super doktorka, miła, mądra, zaangażowana no i bardzo uprzejma. Super! Polecam! Traktuje równo pacjentów i jest godna zaufania!

Lekarz bardzo dobry. Na wysokim poziomie wiedza i kompetencje. Ale najważniejsze jest bardzo ludzkie podejście do człowieka. Specjalista z powołania jakich dziś mało.

Pani doktor n ie tylko jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim dusza człowiekiem. Super tłumaczy jak się leczyć i brać lekarstwa. To co mi sie podoba, to że dostaję sms o wizycie.

super lekarz polecam, profesjonalizm, duża wiedza, trafność diagnozy, łatwy i szybki dostęp. Kochana Pani Doktor