lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

Szanowna Pani Doktor ! Gdzie się Pani podziewa ? Tubylcy - / piękne kobiety i dzieci , przystojni mężczyżni / - kwiat Pomorza. Wszyscy tęsknią i płaczą. A Wróg u bram ojczyzny. Prosimy o znak Życia - w zamian będziemy Panią doktor chwalić i podziwiać na wszystkich odpustach, na Grabówku.

Szanowna Pani Doktor !
Gdzie się Pani podziewa ?
Tubylcy - / piękne kobiety i dzieci , przystojni mężczyżni / - kwiat Pomorza.
Wszyscy tęsknią i płaczą.
A Wróg u bram ojczyzny.

Pani Doktor gdzie Pani teraz przyjmuje? Czy ktoś wie gdzie przyjmuje Pani Beata Kwolek? Już nie pracuje na Grabowku

Bardzo dobry lekarz , wysokie kwalifikacje ,lekarz z " powołania" .Wysoka empatia w relacjach lekarz-pacjent.

Jestem aż zaskoczony wysoką jakością usług jaką reprezentuje sobą Pani Doktor Beata Kwolek. Pani Doktor jest dotychczas najlepszym lekarzem z jakim maiłem okazję współpracować. Jestem bardzo wymagającym pacjentem a moje choroby nie są łatwe do opanowania ale muszę przyznać, że Pani Doktor Kwolek świetnie sobie radzi w sytuacjach gdzie trzeba wykazać się wiedzą i elastycznością. Pani Doktor bardzo dziękuję.

Pani Kwolek ma świetne podejście do pacjenta, zawsze uważnie wysłucha i poświęci dużo uwagi. Jest uprzejma i miła. Lekarz z powołania, po prostu! Polecam panią doktor z całego serca!

Przestroga dla każdego przed panią doktor Kwolek, tym bardziej jeśli nikt dobrze ani dokładnie nie zna tej lekarki. Doktor potrafi posunąć się do wszystkiego, zaszkodzić pacjentom w zdrowiu a także być nie miłą. Zastanawia tylko jedno. Ile ogólnie pacjentów ma już na swoim sumieniu pani doktor Kwolek.

Dzisiaj znalazłem🙂 Pani Doktor przyjmuje w przychodni Gdynia Grabówek. I znowu migracja do Gdyni. Daleko nie jest a na pewno warto

Pilnie poszukuję aktualnego miejsca pracy Dr Beaty Kwolek.. Gdzie Pani się obecnie podziewa Pani kochana, bo ja w tym wejherowskim Cormedzie bez Pani nie zostaje.. Słyszałam tylko że ponoć w Gdyni..??? Ktoś coś wie, słyszał?

Pani Dr od 13 maja 2019r przenosi się do Gdyni. Może Ktoś wie gdzie będzie teraz pracowała. W Cormedzie nie udzielili takich informacji, boją się pewnie odpływu pacjentów.

Zawsze miałam bardzo dobrą opinię o Pani doktor Kwolek. Rzeczywiście ogromna wiedza, podejście do pacjenta, itd.,ect. Niestety dzisiaj bardzo się rozczarowałam. W drzwiach do gabinetu poprosiłam o przyjęcie mnie jeszcze dodatkowo.Usłyszałam tylko "proszę zrobić badania" / prywatnie jak sądze ,bo skierowania nie otrzymałam/.Wraz ze mną o dodatkową wizytę poprosiła jeszcze jedna pacjentka,która stwierdziła,że od czwartku nie może zarejestrować się.Na co Pani doktor odpowiedziała " Wisi mi to".Zdębiałam .Szkoda.....No cóż.