lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

To wszystko prawda, całkowicie zgadzam się z wszystkimi komentarzami.Sam wiele zawdzięczam P. Doktor. Jest wspaniałą, kompetętną lekarką i osobą! Mam nadzieję że nic złego się z Panią Doktor nie dzieje i że znalazła dobrą przychodnię. I że my, dawni pacjeńci Ją odnajdziemy. AG

Nic dodać nic ująć do poprzednich komentarzy - lekarz po prostu niespotykany i dlatego tak usilnie szukamy kontaktu z panią doktor, która nagle zniknęła z przychodni "Kolejarz-Vita". Mamy nadzieję ,że niedługo będziemy mogli się znowu cieszyć jej fachową opieką zdrowotną!!!!!

Wspaniała Lekarz, Wnikliwa i Wytrwała w Diagnozowaniu choroby, zawsze Uprzejma, umie Miłym słowem nie tylko poinformować o chorobie ale i wesprzeć dać nadzieję na wyleczenie. Zawsze dużo czasu Poświęca pacjentowi, Bada Kompleksowo, Jest Lekarzem Godnym Zaufania, Gorąco i Serdecznie Polecam. Darmio

Darmio

Doktor Kwolek najwspanialsza lekarka ktora potrafi czlowieka wysluchac i pomoc .

Najlepsza lekarka na świecie.Proszę,napiszcie,gdzie przyjmuje teraz.W przychodni nie chcą zdradzić co się stało.

Bardzo dobry diagnosta! Szkoda, że tak mało jest teraz dobrych lekarzy.

Bardzo dobry diagnosta! Szkoda, że tak mało jest teraz dobrych lekarzy.

Pani doktor Kwolek jest super,super ,super lekarzem

Pani doktor Kwolek jest super,super ,super lekarzem

Super lekarka!! Przez trzy miesiące dobierała mi leki i od czterech lat nie mam problemów astmatycznych.Szkoda że nie przyjmuje już w KolejarzVite a dlaczego nikt nie wie.Pani Beato WIELKIE DZIĘKI za to co do tej pory Pani zrobiła w tej przychodni, która bez Pani rozleci się.

Wspaniała Pani Doktor, zawsze dokładnie przeprowadza wywiad,poświęca dużą uwagę pacjentowi.

Cudowny lekarz,wspaniały człowiek,pacjent i choroba są dla pani doktor najważniejsi,nikogo nie zostawi bez fachowej pomocy,życzę każdemu pacjentowi tak wspanialej opieki,fachowości i człowieczeństwa ze strony służby zdrowia.Polecam panią doktor z całego serca,jej kompetencja w leczeniu jest niewiarygodna i bardzo autorytatywna.Wiem co mowie bo leczy się u niej cala moja rodzina od wielu lat....