dr n. med. Beata Łodzińska

Internista, Kardiolog

3,9

Pani doktor wzięła 200zł wytłumaczyla mi wszystko i wysłała mnie do Zabrza a ja nadal nie mogę trenować

Wdzięczność jest pamięcią serca-Dziękuję Pani Doktor za wszelką doznaną dotychczas pomoc,za fachowe prowadzenie mnie w chorobie i za okazywane podczas każdej wizyty serce.Jestem szczęśliwa,że trafiłam do Pani,bo czuję się bezpiecznie wiedząc,że na Pani fachową pomoc zawsze mogę liczyć.Wszystkim potrzebującym pomocy kardiologicznej i nie tylko gorąco Panią Doktor i Jej gabinet polecam!

Pani doktor jest osoba miłą, spokojną, słuchającą swojego pacjenta, a następnie po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu dotyczącego historii choroby, bądź dolegliwości stara sie wydać kompetentną diagnozę. Wiele razy doradziła mi (zresztą bardzo trafnie) przeprowadzenie dodatkowych badań, które niekoniecznie związane były nawet z jej dziedziną leczenia. dzięki niej wyleczyłam chorobę, z którą wcale do niej nie przyszłam, a okazała sie głównym problemem. Polecam wszystkim.

moja mama była u pani doktor na prywatnej wizycie ,na której to stwierdziła pani że wszystko jest w porządku zainkasowała poważne pieniądze.Okazało się dopiero w szpitalu gdzie przewieziono ją w poważnym stanie że jest bardzo chora właśnie na serce. Więc nie mam dobrej opinii o tej pani

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

jestem b zadowolona b dokładny lekarz. Do tej pory miałam kłopoty z ciśnieniem teraz nam nareszcie w normie. Polecam serdecznia

Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz. Godny polecenia!

Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz. Godny polecenia!

Bardzo miła p.doktor i bardzo dobry kardiolog.POLECAM.

Bardzo miła p.doktor i bardzo dobry kardiolog.POLECAM.