dr n. med. Beata Łodzińska

Internista, Kardiolog

Panią kardiolog poleciła mnie znajoma i nie żałuję. Diagnoza została postawiona perfekcyjnie, wizyta była sympatyczna a Pani kardiolog zainteresowana wszystkimi poruszonymi problemami

Najcudowniejsza kardiolog u której byłam. Fachowe podejście, kompetentna obsługa, wszystko dobrze objaśnione i zdiagnozowane. Serdecznie polecam.

Liczą się tylko pieniądze. Po co korzystać z prywatnej wizyty skoro pacjentowi nie jest poświęcony odpowiedni czas, gorzej niż na NFZ. Leki dobrane na zasadzie albo się uda albo nie.

Wspaniały, empatyczny, z ogromną wiedzą i chęcią pomocy lekarz. Pani Doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła mi mój problem medyczny, zaproponowała leczenie i jestem jej wdzięczna za moje aktualne samopoczucie. Przed wizytą byłam bardzo zdenerwowana ale atmosfera w gabinecie, sposób rozmowy oraz wczucie się w moją sytuację spowodowały, że wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona i spokojna. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do gabinetu Pani Doktor. Szczerze polecam!!!

Wspaniały, empatyczny, z ogromną wiedzą i chęcią pomocy lekarz.
Jestem szczęśliwa, że trafiłam do gabinetu Pani Doktor. Szczerze polecam!!!

Byłam u pani doktor na prywatnej wizycie , byłam kompleksowo i fachowo przyjęta . Pani doktor x dużą cierpliwością wysłuchała moich problemów zdrowotnych i znalazła rozwiązanie. Dobrze dobrała leki dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować mimo wypadającego płatka z zastawki. Pomogła również mojemu tacie szybko reagując i tym samym ratując mu życie. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy gabinet Pani doktor.

Znakomity lekarz o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i empatii. Pierwszy i jedyny kardiolog który mnie tak przebadał i pomógł. Praktycznie Pani doktor uratowała mi życie za co mogę tylko dziękować.

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, wnikliwy specjalista. Od lat leczy mojego męża. Gdyby nie jej profesjonalna i życzliwa opieka pewnie by już nie żył.

Bardzo rzeczowe, konkretne i jednocześnie wyrozumiałe podejście do poddenerwowanego pacjenta. Wyczerpujące wyjaśnienia na każde zadane pytanie i racjonalne podejście do każdej zgłaszanej wątpliwości. Gabinet wyposażony w najwyższej klasy aparaturę, szczególnie USG. Pani Doktor nie bagatelizowała żadnej zgłoszonej dolegliwości, wytłumaczyła i uspokoiła wspierając swoim życzliwym podejściem. Nie patrzyła również na czas trwania wizyty- odczuwalne było to, że ważny jest komfort psychiczny pacjenta, samopoczucie i udzielenie informacji na każde nurtujące pytanie. Szczerze polecam Panią Doktor.

Szczerze polecam Panią Doktor.

Bardzo życzliwa, otwarta i profesjonalna Pani Doktor. Leczymy się u niej z mężem od lat. Zdiagnozowała nas bezbłędnie, a to dzięki posiadanej wiedzy i świetnie wyposażonemu gabinetowi, co pozwoliło na zastosowanie skutecznych leków oraz w konsekwencji na normalne funkcjonowanie. Udziela cierpliwie wszelkich informacji. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa, że jest pod dobrą opieką. Wspaniały, kochany człowiek.

Znakomity lekarz, mądry i dobry człowiek. Uratowała życie mojego brata. Wykryła wadę serca i aorty. Poleciła specjalistów, którzy pogłębili diagnozę i zoperowali. dzisiaj ma nową zastawkę i nową aortę i cieszy się zdrowiem.

dzisiaj ma nową zastawkę i nową aortę i cieszy się zdrowiem.