dr n. med. Beata Łodzińska

Internista, Kardiolog

Niestety z ostatniej wizyty u Pani dr wyszłam z wielkim niesmakiem. Badanie wykonane szybko, bez wyjaśnień, a później tylko gorzej, niby serce zdrowe, ale nie uprawiać sportu.... Dlaczego? Na temat zimnych stóp i rąk, Pani dr odpowiedziała, że jej też jest ciągle zimno i śpi w skarpetach. Mówiąc do Pani dr widziałam, że nie słucha tylko zajęta jest tym co dzieje się na monitoringu. Ostatecznie otrzymałam info, że serce mam zdrowe, choć na wyniku UKG mam wypadający płatek zastawki....(brak wyjaśnień, co to jest), ale 250 zł praktycznie w plecy.... A! nie pisząc już o minimum kultury (brak dzień dobry, do widzenia).

Pani doktor wzięła 200zł wytłumaczyla mi wszystko i wysłała mnie do Zabrza a ja nadal nie mogę trenować

Wdzięczność jest pamięcią serca-Dziękuję Pani Doktor za wszelką doznaną dotychczas pomoc,za fachowe prowadzenie mnie w chorobie i za okazywane podczas każdej wizyty serce.Jestem szczęśliwa,że trafiłam do Pani,bo czuję się bezpiecznie wiedząc,że na Pani fachową pomoc zawsze mogę liczyć.Wszystkim potrzebującym pomocy kardiologicznej i nie tylko gorąco Panią Doktor i Jej gabinet polecam!

Pani doktor jest osoba miłą, spokojną, słuchającą swojego pacjenta, a następnie po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu dotyczącego historii choroby, bądź dolegliwości stara sie wydać kompetentną diagnozę. Wiele razy doradziła mi (zresztą bardzo trafnie) przeprowadzenie dodatkowych badań, które niekoniecznie związane były nawet z jej dziedziną leczenia. dzięki niej wyleczyłam chorobę, z którą wcale do niej nie przyszłam, a okazała sie głównym problemem. Polecam wszystkim.

moja mama była u pani doktor na prywatnej wizycie ,na której to stwierdziła pani że wszystko jest w porządku zainkasowała poważne pieniądze.Okazało się dopiero w szpitalu gdzie przewieziono ją w poważnym stanie że jest bardzo chora właśnie na serce. Więc nie mam dobrej opinii o tej pani

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

jestem b zadowolona b dokładny lekarz. Do tej pory miałam kłopoty z ciśnieniem teraz nam nareszcie w normie. Polecam serdecznia

Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz. Godny polecenia!

Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz. Godny polecenia!