dr n. med. Beata Łodzińska

Internista, Kardiolog

Moja wizyta u Pani doktor miała miejsce jakiś czas temu. Ponieważ polecono mi Panią doktor jako bardzo dobrego specjalistę, długo zastanawiałam się, czy napisać niezbyt pochlebną opinię. Myślałam, że może miałam pecha i trafiłam na jakiś gorszy dzień Pani doktor, ale gdy ostatnio zgadałam się ze znajomym, który miał dokładnie takie same odczucia jak ja, postanowiłam podzielić się refleksją. Moja wizyta u Pani Doktor nie usatysfakcjonowała mnie. Trwała 15 minut, razem z EKG robionym przez pielęgniarkę, mierzeniem ciśnienia i USG robionym przez Panią doktor. Po badaniach zero komentarza ze strony Pani doktor, bardzo zdawkowe odpowiedzi na moje pytania, czułam się jak intruz, który marnuje cenny czas Pani doktor. Jakieś dziwne przykłady nie wiadomo po co, wymądrzanie się, traktowanie mnie z góry, w sposób lekceważący - tak wyglądała moja wizyta u Pani doktor. Wyszłam od Pani doktor "lżejsza" o 250 zł, rozczarowana, zawiedziona i co najgorsze z taką samą wiedzą i tymi sami wątpliwościami odnośnie mojego zdrowia, co przed wizytą. Pacjentom szukającym dobrego kardiologa nie polecam Pani dr B. Łodzińskiej, sama też poszukam innego lekarza.

Niestety z ostatniej wizyty u Pani dr wyszłam z wielkim niesmakiem. Badanie wykonane szybko, bez wyjaśnień, a później tylko gorzej, niby serce zdrowe, ale nie uprawiać sportu.... Dlaczego? Na temat zimnych stóp i rąk, Pani dr odpowiedziała, że jej też jest ciągle zimno i śpi w skarpetach. Mówiąc do Pani dr widziałam, że nie słucha tylko zajęta jest tym co dzieje się na monitoringu. Ostatecznie otrzymałam info, że serce mam zdrowe, choć na wyniku UKG mam wypadający płatek zastawki....(brak wyjaśnień, co to jest), ale 250 zł praktycznie w plecy.... A! nie pisząc już o minimum kultury (brak dzień dobry, do widzenia).

Pani doktor wzięła 200zł wytłumaczyla mi wszystko i wysłała mnie do Zabrza a ja nadal nie mogę trenować

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

Przereklamowana, generalnie średnio nam pomogła.

źle dobrane leki "rozwaliły" mi ciśnienie od 110/50 do22o/110 (wcześniej ustabilizowane).Bez zapisu nie ma mowy o skorygowaniu leków

źle dobrane leki "rozwaliły" mi ciśnienie od 110/50 do22o/110
(wcześniej ustabilizowane).Bez zapisu nie ma mowy o skorygowaniu leków

moja mama była u pani doktor na prywatnej wizycie ,na której to stwierdziła pani że wszystko jest w porządku zainkasowała poważne pieniądze.Okazało się dopiero w szpitalu gdzie przewieziono ją w poważnym stanie że jest bardzo chora właśnie na serce. Więc nie mam dobrej opinii o tej pani

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Fantastyczny lekarz!Godny polecenia w 100%

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Naprawdę Pani Doktor jest wspaniała i bardzo dobrze leczy

Wdzięczność jest pamięcią serca-Dziękuję Pani Doktor za wszelką doznaną dotychczas pomoc,za fachowe prowadzenie mnie w chorobie i za okazywane podczas każdej wizyty serce.Jestem szczęśliwa,że trafiłam do Pani,bo czuję się bezpiecznie wiedząc,że na Pani fachową pomoc zawsze mogę liczyć.Wszystkim potrzebującym pomocy kardiologicznej i nie tylko gorąco Panią Doktor i Jej gabinet polecam!

Pani doktor jest osoba miłą, spokojną, słuchającą swojego pacjenta, a następnie po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu dotyczącego historii choroby, bądź dolegliwości stara sie wydać kompetentną diagnozę. Wiele razy doradziła mi (zresztą bardzo trafnie) przeprowadzenie dodatkowych badań, które niekoniecznie związane były nawet z jej dziedziną leczenia. dzięki niej wyleczyłam chorobę, z którą wcale do niej nie przyszłam, a okazała sie głównym problemem. Polecam wszystkim.