dr n. med. Beata Lubieniecka

Endokrynolog

Bardzo dobry endokrynolog niezwykle pracowity. Ocenia stan zdrowia kompleksowo, co przy zaburzeniach hormonalnych jest bardzo ważne. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem w leczeniu rzadkich i skomplikowanych jednostek chorobowych.Dziękuję jej za determinację w szukaniu przyczyn mojej choroby. Myślę, że dzięki niej żyję. Gorąco polecam. Leczę się u Pani Doktor od kilku lat i zdarzyło mi się kilkakrotnie, że podczas wizyty Pani Lubieniecka była bardzo zasadnicza. Wiem, że niektórym pacjentom to bardzo przeszkadza. Mając jednak na uwadze to co robi dla pacjentów można wybaczyć jej tę wadę.