dr n. med. Beata Lubowiedzka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

3,4
3,2
3,1

Polecam Panią Beatę.. Na poczatku zrobila na mnie średnie wrażenie z dystansem do rodzica ale nie ja mam być zadowolona tylko dziecko.I tak było,byliśmy w 3 gabinetach żaden dentsyta nie dał rady sobie z synem nie dał sobie wyrwać zęba ryczałt i krzyczał .. Pani Beata super podejścje do dziecka umie porozmawiać i zagadać tak że dziecko nie zauważy kiedy jest po wszystkim... Polecam pełen profesjonalizm. Ceny przystępne...

Tej pani niedalabym pod opieke nawet psa ......dramat .Leczy pani dzieci a nie muchy .Wiecej sympati a nie jak na akordzie aby zarobic .Nastepnym razem niech pani wystawia rachunki a nie zgarniac do kieszeni pieniazki ....Niewiem kto daje ocene 5 tej pani ....pewnie znajomi

Nie zgadzam się z Pani opinią, za każdą konsultacje się płaci, a jeśli się nie chce to należy iść na NFZ (tam jest za darmo) Dzisiaj każdy szanujący się lekarz bierze za poświęcony czas pieniądze.

Oceniam bardzo słabo tą przychodnie, z jednego prozaicznego powodu, poczułam ogromny niesmak, kiedy po obejrzeniu ząbków mojej 3-letniej córeczki, pani dr wystawiła rachunek opiewający na 100zł za tzw. konsultacje. Dla jasności nie jestem skąpa, nie oszczędzam na dziecku, a za fachową pomoc płacę tyle na ile ktoś wycenia usługę, ale takie zachowanie jest dla mnie niedopuszczalne, to po zwyczajna bezczelność, z tego powodu nie dam już tej pani zarobić ani 1zł, bo jest zwyczajnie chytra, a jak to mówią chytry 2 razy traci...

Zdecydowanie nie polecam. Dziecko niepełnosprawne, wymagające narkozy, więc należałoby dokładnie sprawdzić, które zęby są do leczenia. Głównie widziała do wyrwania, po moim pytaniu o leczenie niechętnie zajrzała jeszcze raz, zaważyła to co wskazałam. Inny dentysta zauważył 8 do leczenia. Niewielkie ale już z procesem próchniczym. Zero empatii.

Polecam, pierwszy raz w życiu poddałem dziecko narkozie. Usuwałem 12 zębów i cała narkoza trwała 10 minut z 30 możliwych. Odetchnęliśmy z ulgą, bo wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Cały słuchaliśmy kardiomonitora i było profesjonalnie.

Nareszcie trafiony dentysta.Po wielu wcześniejszych wizytach w kilku gabinetach kończyło się zawsze na bólu i płatnościach a problem zostawał nadal.Tutaj leczenie skończyło się na dwóch wizytach za przystępną cenę i problem chorobowy zniknął.Każdemu polecam a pani dr dziękuję.

Pełen profesjonalizm,duża wiedza z zakresu stomatologii. Pani Doktor potrafi poradzić sobie z najtrudniejszym dzieckiem. Miła,kompetentna,godna polecenia!!!

Pełen profesjonalizm,duża wiedza z zakresu stomatologii.
Pani Doktor potrafi poradzić sobie z najtrudniejszym dzieckiem.
Miła,kompetentna,godna polecenia!!!

wizyta w ramach grouponu miała obejmować 2 ubytki + fluoryzacja, skaling, piaskowanie, lakowanie... zajęło to pani wszystko razem może 25 minut!! ze znieczuleniem wkuwała się z 5 razy i pomimo tego wszystko czułam! nie zapytała które zęby mi wyleczyć tylko napakowała do gęby różnych rzeczy tak, że nie mogłam mówić po czym zrobiła mi jakieś 2 ubytki w powierzchniach ślepych (?) o których dentysta, który mnie leczył tydzień wcześniej nawet nie wspomniał. myślę, że były to ubytki powstałe "na potrzeby groupona". ŻENADA!!! nigdy więcej i odradzam wszystkim!

Kompetencja ,duże doświadczenie i rozwiązanie trudnego problemu zwiazanego z bruksizmem.Polecam tego lekarza.