dr n. med. Beata Lubowiedzka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Pełen profesjonalizm,duża wiedza z zakresu stomatologii. Pani Doktor potrafi poradzić sobie z najtrudniejszym dzieckiem. Miła,kompetentna,godna polecenia!!!

Pełen profesjonalizm,duża wiedza z zakresu stomatologii.
Pani Doktor potrafi poradzić sobie z najtrudniejszym dzieckiem.
Miła,kompetentna,godna polecenia!!!

Nareszcie trafiony dentysta.Po wielu wcześniejszych wizytach w kilku gabinetach kończyło się zawsze na bólu i płatnościach a problem zostawał nadal.Tutaj leczenie skończyło się na dwóch wizytach za przystępną cenę i problem chorobowy zniknął.Każdemu polecam a pani dr dziękuję.

wizyta w ramach grouponu miała obejmować 2 ubytki + fluoryzacja, skaling, piaskowanie, lakowanie... zajęło to pani wszystko razem może 25 minut!! ze znieczuleniem wkuwała się z 5 razy i pomimo tego wszystko czułam! nie zapytała które zęby mi wyleczyć tylko napakowała do gęby różnych rzeczy tak, że nie mogłam mówić po czym zrobiła mi jakieś 2 ubytki w powierzchniach ślepych (?) o których dentysta, który mnie leczył tydzień wcześniej nawet nie wspomniał. myślę, że były to ubytki powstałe "na potrzeby groupona". ŻENADA!!! nigdy więcej i odradzam wszystkim!

Kompetencja ,duże doświadczenie i rozwiązanie trudnego problemu zwiazanego z bruksizmem.Polecam tego lekarza.

jest pani doktor konkretna osoba,wie co robi,nie bawi sie tylko leczy

jest pani doktor konkretna osoba,wie co robi,nie bawi sie tylko leczy

osoba niemiła, krzyczy na wszystkich wokolo, nie myje rąk i nie zakłada rękawiczek, nie rozmawiala ani z dzieckiem ani ze mna, stawia na ilość a z jakością znacznie gorzej, jest zdecydowanie niedelikatna i opryskliwa.

nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentom, nie tłumaczy choroby ani przebiegu leczenia, nie wzbudza zaufania, wręcz wydaje się osobą fałszywą