lek. med. Beata Madej

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Pediatra

Od 2000 r. pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy na stanowisku starszego asystenta jako alergolog, pediatra. Z dniem 4 maja 2015 r. kończę współpracę z WSD. Od tego dnia przyjmować będę w ramach NFZ w Poradni Alergologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz prywatnej praktyki lekarskiej w Centrum Gizińscy. Oferuję pełen zakres usług - testy, odczulania. Zapraszam również do kontaktu w sprawie wizyt domowych pod numerem: 695121300

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił mi abym się udała do poradni i zapisała do Beaty Madej, byłam zrezygnowana i chwytałam się wszystkich możliwości, stwierdziłam , że chyba gorzej nie może być, więc spróbuję. Pierwsza wizyta trwała 45 min. syn został dokładnie zbadany, prześledzona historia jego chorób(miałam ja ze sobą), pani doktor była bardzo miła, sprawiała wrażenie zaangażowania, wytłumaczyła mi wszystko, jak postępować, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Obecnie syn przyjmuje wziewy tylko w konieczności( wcześniej musiał codziennie) i dosłownie od przeszło 3 lat nie był na tyle poważnie chory aby zastosować antybiotyk. Polecam wszystkim, mam świadomość tego, że każdy ma inne oczekiwania, ale moje zostały w zupełności spełnione przez panią Dorotę.

Rewelacyjny lekarz zarówno jako pediatra jak i alergolog. Leczyłam się u niej ja (gdy była jeszcze "nieopierzonym" lekarzem), a teraz moi synowie. Diagnozy przez nią stawiawiane w naszym wypadku zawsze były trafne. Dzięki niej mój syn uniknął nakłucia lędźwiowego, mimo, że profesorowie twierdzili, że ma on zapalenie opon mózgowych ona była przekonana, że to "trzydniówka". Jakie było zdziwienie "autorytetów" pediatrii gdy po trzech dniach gorączki u mojego dziecka wystąpiła charakterystyczna wysypka. Mój "nocny" telefon ze szpitala nie spotkał się z irytacją tylko chęcią niesienia pomocy dziecku. Najtrafniejszym określeniem pani dr Madej będzie stwierdzenie, że to prawdziwy lekarz "z powołania". Polecam ją wszystkim znajomym i oni z czystym sumieniem podpisaliśmy się pod moją oceną. Oby było więcej takich lekarzy.

SUPER LEKARZ!MIŁA KOMPETENTNA WIDAĆ ŻE Z POWOŁANIA!POMOGŁA MOJEMU DZIECKU W SPRAWACH ALERGI I NIE TYLKO!TO ONA PIERWSZA POWIEDZIAŁA MI ŻE MOJE DZIECKO MA WADĘ POSTAWY A WCZEŚNIEJ BYŁAM ZE STO RAZY U INNYCH LEKARZY I NIKT O TYM NIE POWIEDZIAŁ ZAUWAŻYŁA TAKŻE ŻE SYN MA STULEJKE POLECAM JĄ! OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY I AŻ CIESZY FAKT ŻE BYŁAM U NIEJ W PRZYCHODNI NA GAJOWEJ A NIE PRYWATNIE I POMOMO TO ZA KAŻDYM RAZEM CZUŁAM SIE U NIEJ W GABINECIE NAPRAWDE KONFORTOWO A CHODZĘ DO NIEJ JUŻ OK.5 LAT PANI DOKTOR DZIĘKUJE PANI ZA TROSKĘ UŚMIECH I ZA TO ŻE PANI PO PROSTU JEST!

Pani doktor bardzo mi pomogla, leczyła mnie od 12 do 20 roku życia i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. zawsze miala dla mnie wystarczajaco duzo czasu, odpowiadala na wszystkie pytania, dokladnie tlumaczyla proces leczenia i jedyne czego zaluje to to ze jestem juz osoba dorosla i nie moge dluzej leczyc sie u lekarza dzieciecego a chetnie dalej chodzilabym do Pani Madej. Polecam goraco wszystkim rodzicom:)

Bardzo polecam Panią doktor, miła, kompetentna o dużej wiedzy, trafnie pomogła nam uporać się z alergią obydwóch dzieci, koszt wizyty prywatnej nie jest wysoki, ponieważ Pani doktor na wizyty przychodzi tylko jeśli MUSI zobaczyć swojego pacjenta, inne informacje można uzyskać drogą telefoniczną.

Jedna z niewielu przedstawicieli tego zawodu, której powierzyłam dzieci bez obaw!

Jeżeli chodzi o dr Madej jako jedyna potrafiła pomóc mojemu dziecku,które bez przerwy miało zapalenie oskrzeli, czasami płuc a także duszności, borykało się z wysypką.Lekarze leczyli mojego synka naokrągło antybiotykami,ona jednak zaleciła mojemu dziecku same infalacje. Pani Beata jest złotym człowiekiem do którego możesz dzwonić o każdej porze dnia i godziny!Nigdy nie odmówiła mi pomocy czy też przyjęcia małego na wizytę.Takich lekarzy powinno być więcej.Panią Madej można nazwać LEKARZEM Z POWOŁANIA.Każdym gorąco polecam.Dajcie swoim dziecią opiekę profesjonalisty.

Miła, kompetentna, chętnie odpowiada na wszelkie zadane pytania. Dzieci ją wprost uwielbiają, serdecznie polecam wszystkim.

Pani Doktor Madej jest super lekarzem z powołania zawsze podejmuje trafną decyzje polecam Pania Beate Madej...

zgadzam sie w 100 %.wspanialy lekarz,mila,kontaktowa a przede wszystkim cierpliwa.odpowiada na wszystkie pytania.bardzo dobry lekarz.polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz