Super lekarz! Ciepła, spokojna, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości i pytania. Nie zbywa jak to u niektórych lekarzy bywa. Dokładnie i wnikliwie bada, nie działa mechanicznie tylko rozpatruje każdy przypadek z osobna. Poświęca maksiumum czasu na badanie. Nie ładuje od razu antybiotyku gdy nie jest konieczny. Pomimo tego, że już długo pracuje jako lekarz nadal pozostała ciepła i życzliwa. Nie wyobrażam sobie nikogo innego dla mojego dziecka. Naprawdę polecam! Takich lekarzy więcej poproszę nie tylko od dzieci.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Świetny diagnosta, wnikliwa, kompetentna, ujmująca, wspaniały człowiek.

Nie znam lepszego pediatry.poświęca pacjentowi maximum czasu, bada szczegółowo i jasno wszystko tłumaczy. Jest bardzo miła. Polecam szczerze

cuuudowna Pani Doktor :)świetne podejście do dzieci, życzliwa, uśmiechnięta. Także dla Rodziców bardzo sympatyczna, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, poświęca sporo czasu na pełne i dokładne badania. Pracę wykonuję z pełną precyzją i zaangażowaniem. Polecam!

Wspaniały człowiek na właściwym miejscu. Dzieci ją uwielbiają, ma dużo cierpliwości i ciepła. Jest wspaniałym lekarzem z powołania. Najważniejsze by pacjent został dobrze zbadany i zdiagnozowany. Gorąco polecam.

Bardzo miła, cierpliwa dla dzieci, wyrozumiała i życzliwa. Jako lekarz - lepszego nie znam - polecam.

super lekarka miła kompetentna poprostu super

super lekarka miła kompetentna poprostu super

Genialna Pani Doktor ! ciepła, uprzejma a przy tym bardzo kompetentna i zaangażowana ! super.

cudowna Pani Doktor, rewelacyjne oraz kompetentne podejście do pacjenta i zaangażowanie w pracę. super!

Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!!! Gorąco polecam!!

Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!!! Gorąco polecam!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Milówka"?

Świerkowa 3
34-360 Milówka

Kałuża 17
34-360 Milówka
Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Dworcowa 31
Milówka
Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec
Letniskowa 11
34-371 Ujsoły
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza
Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Dworcowa 31
Milówka