mgr Beata Matys-Wasilewskamgr Beata Matys-Wasilewska - zdjęcie profilowe

mgr Beata Matys-Wasilewska

Psycholog

Jestem wieloletnim psychologiem i psychoterapeutą.
Zajmuję się leczeniem nerwic, depresji, pomagam w kryzysach życiowych- m.in. utracie pracy, partnera, bliskiej osoby, ...

Jestem wieloletnim psychologiem i psychoterapeutą.
kryzysy wieku średniego czy starszego, nastoletnie
problemy.
Oferuję psychoterapię online przez skype, messenger, whatsapp. Szybkie wizyty. Samodzielna rezerwacja terminów.
Więcej na www.holistycznaterapia.pl

Prawdziwy Anioł, któremu rzeczywiście zależy na poprawie jakości życia pacjentów. Psycholog z powołania, który nie poświęca się spoglądaniu na zegarek i wołaniu następnej osoby z kolejki, ale gdy trzeba, poświęca więcej czasu pacjentowi i nie pobiera za to dodatkowych opłat. Ale co najważniejsze - znakomicie słucha, "trafia" w dziesiątkę i z każdą kolejną wizytą przybliża człowieka do wyjścia na prostą.

Kompetentna, ciepła, empatyczna osoba, zaangażowana w rozwiazywanie problemu. Polecam

Świetny psychoterapeuta!!! Zmusza do intensywnego myślenia nad sobą... o sprawach, o których niby się wie, ale tak naprawdę nic kompletnie się nie rozumiało. Baaaardzo mi pomogła i to zaledwie w 3 miesiące :))) Spowodowała, że zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i wszystko, co mnie otacza. Pomogła zrozumieć, czego chcę, a czego zupełnie nie od życia. Dzięki Niej rozpoczynam nowy związek zupełnie inaczej... z kimś, kto bardzo docenia całe moje piękno - wszystko, co potrafię ofiarować. Dlatego, jeśli ktoś się pogubił w swoim życiu, to bardzo bardzo polecam, ponieważ to nie psycholog, który umawia kolejne i kolejne wizyty nawet, gdy już są one niepotrzebne... to psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.