lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

Bardzo jestem wdzięczna Pani Beacie że spotkałam ja na swojej drodze,jest bardzo ciepłą i konkretną osobą bardzo mi pomogła. Potwierdzm skuteczność również w moim przypadku. Podczas gdy wielu innych lekarzy nie potrafiło mi pomóc, to Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i dobrała właściwy lek. Z tego co słyszałam, to wynika jednak z tego, że cały czas znajduje również czas na udział w szkoleniach i uzupełnianie swojej wiedzy.

Potwierdzm skuteczność również w moim przypadku. Podczas gdy wielu innych lekarzy nie potrafiło mi pomóc, to Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i dobrała właściwy lek. Z tego co słyszałem, to wynika to jednak z tego, że cały czas znajduje również czas na udział w szkoleniach i uzupełnianie swojej wiedzy.

Od kilku lat jestem pacjentką Pani Mikłaszewicz.Leczę się na nadciśnienie. Podczas wizyt Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Szybko i skutecznie ustawiła mi dawkowanie leków. Jest bardzo dobrym specjalistą. Najlepsza kardiolog, jaka mnie leczyła. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz, życzę wszystkim pacjentom takiego podejścia i kompetencji u swoich lekarzy bardzo dba o pacjenta. Jest niezwykle odpowiedzialną osobą, doskonałym diagnostą potrafiącym trafnie dobrać leki. Tego lekarza mogę każdemu polecić. Adam B.

Tego lekarza mogę polecić każdemu. Bardzo dba o pacjenta i do każdego pacjenta ma indywidualne podejscie. W pracę z pacjentem wkłada całe swoje serce. Jest bardzo zaangażowana i empatyczna. Zdecydowanie polecam!!!!!

Zdecydowanie polecam!!!!!

Super lekarza mogę polecić każdemu. Bardzo dba o pacjenta i do każdego pacjenta ma indywidualne podejscie. W pracę z pacjentem wkłada całe swoje serce. Jest bardzo zaangażowana. Bardzo polecam

posiada ogromną wiedzę medyczną dba o pacjenta potrafi postawić trafną diagnozę jest odpowiedzialna udziela wyczerpujących informacji o chorobie i jej leczeniu z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego lekarza bogusia

bogusia

Bardzo jestem wdzięczna Pani Beacie że spotkałam ja na swojej drodze,jest bardzo ciepłą i konkretną osobą bardzo mi pomogła Dziękuję Bardzo - wdzięczna pacjentka

Dziękuję Bardzo - wdzięczna pacjentka

Wciąż poszukujesz "Internista Legnica"?

Galaktyczna 20/1

Dworcowa 7 lok. 11