lekarz Beata Mitera

2,2
2,1
1,9
1,9

Niesympatyczna, arogancka, traktuje pacjenta przedmiotowo. Już na początku wizyty miałam zamiar wyjść. Pani doktor powinna skorzystać ze szkolenia na temat zasad komunikacji. Nie polecam tej lekarki.

Wizyta u tej Pani to jakiś horror. To nie lekarz to porażka. Nieuprzejma, arogancka, wręcz chamska Cały czas krzyczy, nie dopuszcza pacjenta do głosu. Nawymyślała lekarzowi rodzinnemu, który mnie skierował do neurologa. Nie chciała dać skierowania na USG Doppler tętnic, chociaż jestem po udarze, twierdząc że ona wie wszystko bez USG. Na koniec napisała do lekarza rodzinnego, że nie ma potrzeby dalszego leczenia. Strata czasu i skierowania. Na pewno nie powinna mieć kontaktu z ludźmi!

Cały czas krzyczy, nie dopuszcza pacjenta do głosu.
Na koniec napisała do lekarza rodzinnego, że nie ma potrzeby dalszego leczenia.
Strata czasu i skierowania. Na pewno nie powinna mieć kontaktu z ludźmi!

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat.Takiej wrednej, niesympatyczny i aroganckiej lekarki jeszcze nie spotakałam.Wizyta polega na tym że postuka mloteczkiem po rączce i nóżce i tyle .Nie chce zlecić rządnych badań bo ona wie lepiej.Przyniesione przeze mnie badania lekceważy, bo ona nie jest od oglądania prześwietleń.Przyszłam z bólem i drętwieniem ręki od kilku lat, a ona nie da mi skierowania na zespół cieśni nadgarstka. Nie polecam nikomu wizyty na NFZ ,jeszcze takiego traktowania pacjenta. Ta pani nie powinna być lekarzem.

Cóż, na pewno ta osoba nie powinna pracować z ludźmi, może powina skończyć weterynarie ?? Kobieta którą nawet cieżko opisać słowami. Ale z tego co widać po opiniach, lekarzem nie powinna zostać.

A Wy chcielibyście uśmiechnietą Panią która gada przez godzinę z uśmiechem i nic z tego nie wynika ? Pani doktor jest może szybka ale jej diagnozy są trafne.Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.Bardzo polecem jej profesjonalizm i to właśnie że jej postawa uczy nas że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre.Ja myślę że lekarz też człowiek, może mieć bardzo trudne życie i nie wolno tak oceniać.

Odradzam. Ironia, arogancja i cynizm aż kipi od tej kobiety na każdym kroku. ale jak sam stwierdziła - "lekarz nie musi być miły tylko kompetentny" - mam tylko cichą nadzieję ,że jej "kompetencja" rekompensuje paskudny charakter. Ja w każdym razie rezygnuję z jej usług - choćby miała być najlepszym specjalistą pod słońcem. Może to nie ma żadnego związku ale kolejek do niej nie ma:)

zdecydowanie NIE ,pani doktor jest arogancka,nieuprzejma,zostałam potraktowana jak......jakieś kompletne nic. wywiad prawie zerowy, badanie bardzo powierzchowne,straciłam tylko skierowanie.

czytając poprzednie opinie jako pacjentka także muszę się wypowiedzieć. Szybko to prawda, ale moim zdaniem to bardzo duży jeśli idzie w parzę z dobrą diagnozą, a tak było w moim przypadku, Jestem niezmiernie wdzięczna Pani Doktor. Wczesniej byłam diagnozowana przez wielu lekarzy, jednak niestety żaden nie potrafił mi pomóc, a cena usługi była niemal 2-3 razy droższa niz u Pani Doktor. Pozdrawiam i polecam, chociaż by się samemu przekonac jak ja, że będzie dobrze w koncu wizyty nie są długie ;)

Mam mieszane uczucia co do tej Pani. Zwróciłam się do niej o konsultację w sprawie bóli kręgosłupa. Nieuprzejma nie była - raczej bardzo konkretna i stanowcza. Wywiad dość precyzyjny - zwracała uwagę na wyczerpujący i dokładny opis dolegliwości, przeprowadziła też standardowe badanie, zaleciła leki, zasugerowała ćwiczenia (pokryły się z tym co zalecił fizjoterapeuta). Niby wszystko ok, ale... przedstawiłam opis RTG, ale chciałam, aby zobaczyła też zdjęcie, na co pani neurolog odparła "nie, nie, nie mam dzisiaj juz siły oglądać zdjęć"... Nie odradzam, ale też szczególnie nie polecam.

Absolutnie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Kobieta ta ( gdyż nie można jej nazwać lekarzem) jest wyjątkowo nieuprzejma,niekompetentna, arogancka i kpiąco podchodzi do choroby pacjenta. TRAGEDIA szczerze nie polecam!!!!!!!!!!!!!! "Lekarz" pierwszego i ostatniego kontaktu.

"Lekarz" pierwszego i ostatniego kontaktu.