lekarz Beata Modlińska

Lekarz rodzinny

Jestem pacjentem od wielu lat u pani doktor,nigdy nie spotkałem lekarza tak miłego i potrafiącego tak profesjonalnego

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Profesjonalne podejście ogromna wiedza, trafne diagnozy, skutecznosc leczenia,zawsze miła i uśmiechnięta Pani Doktor pomimo nawalu pacjentów. Polecam z całego serca i dziękuję za tak wspaniała opiekę.

Super lekarz i CZŁOWIEK!!!! zawsze pogodna, wysłuchująca pacjenta do końca, pomimo nawału pracy przyjmująca chorych, fachowo i zrozumiale tłumacząca jak postępować by wyzdrowieć no najważniejsze: SKUTECZNIE LECZĄCA. Bardzo dziękuję że Pani nas leczy :)

Rewelacyjna. Nawet gdy zmęczona wieloma godzinami pracy, zawsze uprzejma, trzeźwo myśląca, oddana całkowicie swoim obowiązkom. Człowiek w jej oczach ma znaczenie i wartość. Uśmiechnięta i bardzo bardzo miła. Lekarz Profesjonalista.

Człowiek w jej oczach ma znaczenie i wartość.
Uśmiechnięta i bardzo bardzo miła. Lekarz Profesjonalista.

Najgorszy stomatolog u jakiego się umówiłem! Pani nawet nie było w gabinecie, a po odebranym telefonie usłyszałem, że Pani jest na mieście i nie wie kiedy wróci!!!

Bardzo miła, uprzejma osoba. W pełni spełnia rolę lekarza rodzinnego, zawsze można skontaktować się z Panią doktor w celu porady telefonicznej, rzadko spotyka się takich lekarzy- przykład lekarza z powołania.

super lekarz pierwszego kontaktu,zawsze ma czas dla pacjeta w 100% jestem zadowolona z pani Modlinskiej

kilka lat jestem u Pani dr Beaty pacjentem i jestem b. zadowolony. Profesjonalistka a przy tym bardzo pomocna.

BARDZO SOLIDNY LEKARZ RODZINNY- ZAWSZE CHĘTNA DO UDZIELENIA POMOCY!! Leszek i Maria Cieśla