Beata Molga zielinska

Endokrynolog

Byłam na wizycie u doktor Zielińskiej i prywatnie, i na NFZ. Nie widzę różnicy. W obu przypadkach była kompetentna, cierpliwa i zwyczajnie, po ludzku miła. Interesowała się samopoczuciem, subiektywnymi odczuciami po zastosowaniu leku, dietą itp. Podczas wizyty wypytywała o wszystko, skierowała na odpowiednie (bezpłatne) badania. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to punktualność. Niestety, wizyty na NFZ nie zaczynają się o czasie. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna. Polecam jednak panią doktor z całego serca.

Polecam jednak panią doktor z całego serca.

Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek wcześniej spotkałam w swoim już 46- letnim życiu. Kompetentny, a zarazem nader uprzejmy lekarz, którego misją jest pomoc pacjentowi , poświęcający czas, wizyty trwają godzinę, co jest rzadkością u innych lekarzy. Rekomenduje wszystkim pacjentom wybór tego lekarza. Wdzięczna pacjentką Izabela Bujak

Być może prywatnie pani doktor wykazuje się jakimś zainteresowaniem pacjentem, ale jeśli chodzi o wizyty na NFZ to traktuje ludzi jak śmieci... Śmieszne teleporady, a gdy ktoś nie zdąży odebrać telefonu i po minucie oddzwania (16 razy!) niestety pani doktor nie jest laskawa odebrać telefonu i na kolejna "e-wizyte" czeka się KOLEJNY ROK - co pani doktor kwituje słowami "trudno się mówi, zajęta jestem" i odkłada słuchawkę nie dając dojść do słowa. Jednym słowem ZENADA

Na NFZ zachowanie wobec pacjenta poniżej krytyki. I z opinii wynika, że ta Pani wie za co ma być miła. Czyli pacjent jak chce być potraktowany miło i sympatycznie musi iść i zapłacić za wizytę.

Cudowna i ciepła osoba. Lecze sie u pani doktor od 3 lat i niezmiennie mam do niej ogromne zaufanie. Ogromna wiedza i doswiadczenie. z calego serca polecam, leczy nie tylko moja tarczyce, ale i krazenie .

Uprzejma pani doktor i cierpliwa, lecz nie posiada wystarczającej wiedzy, umie tylko leki przepisać, przy niedoczynności tarczycy tsh:3,5 przepisała leki, wysztko ok, ale moje ciąłe złe samopoczucie i wszystkie objawy skwitowała, że to nie tarczyca..ręce opadają..Dobry lekarz powinien odpowiednio dobrać dawkę, kontrolować na podstawie wyników..a nie przepisać pierwsze lepsze i się męcz

!!! witam proszę o podanie gdzie pani dr przyjmuje prywatnie i na nfz z góry dziękuję !!!

Najlepszy i najmądrzejszy lekarz u którego byłem. Nie tylko inteligentna i kompetentna ale też piękna i sympatyczna, przez co wizyta stanowiła samą przyjemność. Od razu po wyjściu poczułem się lepiej. Jedyna taka osoba, która potrafiła klarownie i zachowując całkowity spokój wyjaśnić istotę mojej choroby. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Być może prwatnie Pani Doktor jest miła,ale na wizycie w ramach NFZ traktuje chorego jak intruza.Arogancja i nic więcej.

Świetny, kompetentny, przemiły lekarz. Od razu zdiagnozowała moją chorobę, chociaż wcześniej inni mieli z tym duże problemy.