dr Beata Moritzdr Beata Moritz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr Beata Moritz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dr Beata Moritz, specjalista w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz właścicielka profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Ożarowie Mazowieckim (Stomatologia Zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna).

Gabinet - wyposażony jest w nowoczesne urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, a przyjęcia Pacjentów odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje mniejszy stres związany z wizytami u stomatologa.

Oferuje - 23 letnie doświadczenie stomatologa i jednocześnie chirurga i periodontologia oraz materiały wysokiej jakości, są dla Państwa gwarancją profesjonalnej i rzetelnej opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Staram się, aby moi Pacjenci nie przeżywali stresu związanego z wizytami stomatologicznymi.

"Dobra stomatolog! może czasem na "inny" dzień bo jest poddenerwowana i przez to nie jasno mi wytłumaczyła co zostało zrobione, ale poza tym to jest ok!

Już drugi raz byłem u Pani doktor Moritz więc mogę pełną opinię wystawić. Ktoś mi kiedyś wspomniał o Pani doktor ale zapomniałem. Później szukając w internecie napotkałem jej profil i teraz nie żałuję - w miarę bez obaw siadam na fotel. Pani doktor ma dobre podejście do ludzi za co jestem wdzięczny, choć czasem ma dziwne poczucie humoru / nastroju. Ważne jednak, że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam więc swojego stomatologa :) polecam!

Super stomatolog!!! Ogromna jakość i cierpliwość do pacjentów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie oceny na 5 czyli max!;)) Bardzo dobre podejście do pacjenta wręcz idealne! Szkoda, że takich lekarzy nie spotyka się na co dzień.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic. Od pierwszej wizyty Pani dr ujęła mnie swoim profesjonalizmem, delikatnością i uśmiechem. Cierpliwie odpowiadała na zadawane pytania. Będę nadal kontynuowała leczenie u tej Pani Doktor.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ożarów Mazowiecki"?

Przychodnia "BIOVENA" w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 127
Poznańska 127
05-850 Ożarów Mazowiecki

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11

Ewelina Surdy