Dr Beata Moritz, specjalista w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz właścicielka profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Ożarowie Mazowieckim (Stomatologia Zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna).

Gabinet - wyposażony jest w nowoczesne urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, a przyjęcia Pacjentów odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje mniejszy stres związany z wizytami u stomatologa.

Oferuje - 23 letnie doświadczenie stomatologa i jednocześnie chirurga i periodontologia oraz materiały wysokiej jakości, są dla Państwa gwarancją profesjonalnej i rzetelnej opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Staram się, aby moi Pacjenci nie przeżywali stresu związanego z wizytami stomatologicznymi.

Pani doktor przyjęła mnie na cito, ponieważ bolał mnie ząb. Ze strachu(ogólny strach przed lekarzami, dentystami) na początku chciałam uciec z gabinetu, ale Pani doktor była tak sympatyczna, ze zostałam na leczeniu. Bardzo, ale to bardzo polecam leczyć zęby u Pani stomatolog. Wszystko wyjaśniła, wytłumaczyła wszystko co robi i co będzie robić. Rozluźniała moje napięcie i pomogła przezwyciężyć strach. Jeszcze raz niesamowicie polecam, szczególnie osobom bojącym się dentysty i lekarzów- u tej Pani przekonacie się ze nie ma czego się bać :)

Super miła i rzeczowa Pani doktor. Byłam już na kilku wizytach i na każdej jest wesoła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor wysłuchuje i podpytuje czy z zębami jest wszystko dobrze czy może coś nie boli dodatkowego. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty i na pewno to będzie stomatolog mojego pierwszego kontaktu z jakimkolwiek problemem, ponieważ wiem, że Pani Doktor pomoże, doradzi i ewentualnie wskaże do kogo warto iść w innym temacie; np. godny polecenia ortodonta (w moim przypadku udało się zapisać do wskazanej przez Panią Doktor). Polecam z całego serca i bardzo dziękuję Pani Doktor za to co udało się już zrobić z moim uzębieniem! :)

Gorąco polecam Panią Stomatolog. Bardzo profesjonalne podejście, żadnych problemów z wyleczonymi zębami. No i to, co osobiście bardzo sobie cenię - bardzo przyjemna atmosfera :) polecam!

Bardzo polecam! Wysoka kultura osobista oraz widoczne gołym okiem bogate doswiadczenie zawodowe. Takiemu lekarzowi warto zaufać!

Bardzo dobra stomatolog. Już od kilku miesięcy chodzę na leczenie (brak wizyt u stomatologa od 15 lat zrobił swoje) i jestem bardzo zadowolony. Stomatolog bardzo delikatna, dbająca o wygodę pacjenta i konkretnie opisująca co zostało wykonane i co jeszcze do wykonania. Wszystko wykonane bardzo uważnie i dokładnie. Wszystko co wykonała bardzo dobrze się trzyma i nie sprawia problemów. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania i konsultacje u lekarzy innych stomatologicznych specjalizacji. Zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Żona się leczyła i też jest bardzo zadowolona. Polecam Panią Moritz.

"Dobra stomatolog! może czasem na "inny" dzień bo jest poddenerwowana i przez to nie jasno mi wytłumaczyła co zostało zrobione, ale poza tym to jest ok!

Już drugi raz byłem u Pani doktor Moritz więc mogę pełną opinię wystawić. Ktoś mi kiedyś wspomniał o Pani doktor ale zapomniałem. Później szukając w internecie napotkałem jej profil i teraz nie żałuję - w miarę bez obaw siadam na fotel. Pani doktor ma dobre podejście do ludzi za co jestem wdzięczny, choć czasem ma dziwne poczucie humoru / nastroju. Ważne jednak, że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam więc swojego stomatologa :) polecam!

Super stomatolog!!! Ogromna jakość i cierpliwość do pacjentów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie oceny na 5 czyli max!;)) Bardzo dobre podejście do pacjenta wręcz idealne! Szkoda, że takich lekarzy nie spotyka się na co dzień.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic. Od pierwszej wizyty Pani dr ujęła mnie swoim profesjonalizmem, delikatnością i uśmiechem. Cierpliwie odpowiadała na zadawane pytania. Będę nadal kontynuowała leczenie u tej Pani Doktor.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic.