lekarz Beata Muszyńska

Lekarzem trzeba być z powołania ....a nie tylko być lekarzem.... Dziękuję serdecznie za uwagę. Pozdrawiam

Lekarzem trzeba być z powołania ....a nie tylko być lekarzem....
Dziękuję serdecznie za uwagę.

Pozdrawiam

Pani doktor zaczęła wizytę od niemiłego komentarza na temat moich paznokci. Bardzo nie miła, arogancka, wyniosła, chamska, bardzo nie pomocna! NIE POLECAM!!

Pani Doktor jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam

Polecam Panią Doktor. Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta. Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Zawsze służy pomocą.

Gorąco polecam. Rewelacyjny specjalista. Mega podejście do pacjenta . Pani doktor jest zawsze uprzejma i służy radą.

Dzień dobry. Szczerze polecam tę panią doktor- jest to kobieta empatyczna, cierpliwa, z ogromną wiedzą medyczną i kompleksowym podejściem do pacjenta. Miałam okazję korzystać z pomocy tej Pani już kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłam, zawsze byłam wysłuchana i otrzymałam pomoc, skuteczną pomoc. Pani doktor nie szczędzi czasu, żeby wytłumaczyć pewne aspekty medyczne, które dla pacjenta jako laika mogą być nieoczywiste. Celowo powyżej użyłam słowa "pomoc", ponieważ rzeczywiście każda wizyta u tego lekarza mi pomogła, realnie pomogła. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Oby jak najwięcej takich dobrych i rzetelnych specjalistów!

Pani arogancka, poskradała wszystkie rozumy. Nie potrafi pomóc choremu, ważniejszy telefon niż pacjent. Byle odwalić wizytę i wysłać pacjenta z kwitkiem. Miałam atak duszności po chorobie, a pani doktor nawet mnie nie osłuchała, bez żadnego badania stwierdziła zapalenie oskrzeli. Nie polecam !

!

Pani doktor jest osobą bardzo zarozumiałą i wyniosłą ,traktuje pacjenta z góry .Nie odnoszę się co do fachowości gdyż niestety nie było mi dane przekonać się o niej .Będąc w jednej z podłódzkich miejscowości w której obecnie pracuje ów lekarz zostałem odesłany z kwitkiem mając temperaturę i duszności .Pani doktor nawet nie raczyła wysłuchała co się dzieje a już było po wizycie.Jest to przykład lekarza dla którego liczą się tylko czas i pieniądze a nie dobro pacjenta.Szczeże nie polecam wizyt u takiego lekarza.

Pani bardzo zarozumiała i arogancka. Zamiast zająć się problemem z którym się zgłaszam robi wykład na temat szczepionek na covid pomimo braku chęci dyskusji z mojej strony. Teleporada realizowana w poradni Enel Med.

Pani doktor zrozumiała i arogancka. Nie oceniam wiedzy medycznej, bo co można ocenić po rozmowie telefonicznej?