mgr Beata Naklicka

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Osoba bardzo kompetentna, odpowiedzialna, sumienna i kreatywna. Ma świetne podejście do dzieci- moje dziecko nie może wręcz doczekać się kolejnych zajęć. Jest zawsze przygotowana do każdego spotkania, widać że dostosowuje zadania tak aby dziecko na każdych zajęciach robiło postępy. Zadania i ćwiczenia nie są powtarzane tylko cały czas jest coś nowego, nie tak jak w poprzednim gabinecie gdzie przerabiane było w kółko to samo. Naprawdę polecam, wreszcie widzę rezultaty terapii!

bardzo dobry logopeda . bardzo mi pomogła. polecam wszystkim rodzicom których dzieci mają problemy rozwojowe . ta pani podchodzi profesjonalnie do kazdego pacjenta. stara sie kazdemu pomóc.

Bardzo miła i uprzejma osoba. Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bezinteresownie chętna do pomocy. Oby więcej takich lekarzy. Gorąco polecam.

Super logopeda pedagog..oddana swojej pracy -pacjentowi... ma podejście do dzieci aż miło po patrzeć jak pracuje z dzieckiem. Polecam

Zdecydowanie polecam. Kobieta zna sie na rzeczy.

Zdecydowanie polecam. Kobieta zna sie na rzeczy.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Rzeszów"?

Family Med Care
Plac Wolności 16