lekarz Beata Naliwko

Internista

Pani doktor w rzeczywistości nie jest miłym lekarzem jakby się to wydawało. Wcale nie przejmuje się pacjentem. Ostatnio wypędziła mnie z gabinetu, bez powodu, choć byłam do niej zapisana. Zaraz po wejściu kazała mi wyjść. Tłumaczyła, że jest bardzo zmęczona, bo pracowała już w tym dniu, czy była na jakimś dyżurze. Była bardzo zdenerwowana i nie panowała nad swoimi emocjami. Krzyczała. Nie polecam tego lekarza, bo doktor najbardziej przejmuje się sobą. Incydent miał miejsce w Niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej w Lesznie.